Vaše časové pásmo bylo úspěšně uloženo.
Chtěli byste, abychom změnili nastavení vašeho časového pásma na ?
Simple Planner Umožňuje snadné plánování schůzky v časových pásmech. Data a časy automaticky přeložíme pro každého účastníka podle jejich umístění. Zvolíte-li datum a čas ve vaší lokalitě a přeložíte do místního času pro město každého účastníka.

Co je ve městě ...

Chcete-li rychle hledat časy pro různé časové pásma, vyberte níže uvedený datum a čas.

Vyberte datum
Zvolte čas

Aktuální datum a čas v časových pásmech

Accra (GMT)
May 24, 2018 — 05:55 am
Kotviště (AKDT)
May 23, 2018 — 09:55 pm
Berlín (CEST)
May 24, 2018 — 07:55 am
Káhira (EET)
May 24, 2018 — 07:55 am
Chicago (CDT)
May 24, 2018 — 12:55 am
Denver (MDT)
May 23, 2018 — 11:55 pm
Dubaj (+04)
May 24, 2018 — 09:55 am
Honolulu (HST)
May 23, 2018 — 07:55 pm
Kolkata (IST)
May 24, 2018 — 11:25 am
Londýn (BST)
May 24, 2018 — 06:55 am
Los_Angeles (PDT)
May 23, 2018 — 10:55 pm
Manila (+08)
May 24, 2018 — 01:55 pm
Mexico City (CDT)
May 24, 2018 — 12:55 am
Moskva (MSK)
May 24, 2018 — 08:55 am
New_York (EDT)
May 24, 2018 — 01:55 am
Paříž (CEST)
May 24, 2018 — 07:55 am
Phoenix (MST)
May 23, 2018 — 10:55 pm
Reykjavík (GMT)
May 24, 2018 — 05:55 am
Sao Paulo (-03)
May 24, 2018 — 02:55 am
Soul (KST)
May 24, 2018 — 02:55 pm
Singapur (+08)
May 24, 2018 — 01:55 pm
Sydney (AEST)
May 24, 2018 — 03:55 pm
Teheránu (+0430)
May 24, 2018 — 10:25 am
Tokio (JST)
May 24, 2018 — 02:55 pm

V jakém čase je ...?

Města, časová pásma a časy

Město
Země
Časové pásmo
Aktuální čas
Aalborg
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 7:55 AM
Abakan
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 12:55 PM
Abepura
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 2:55 PM
Abidjan
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 5:55 AM
Abobo
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 5:55 AM
Abomey-Calavi
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 6:55 AM
Abu Dhabi
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 9:55 AM
Abéché
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 6:55 AM
Accra
Ghana
Africa/Accra
Thu 5:55 AM
Achiaman
Ghana
Africa/Accra
Thu 5:55 AM
Achinsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 12:55 PM
Aconibe
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 6:55 AM
Adamstown
Pitcairn
Pacific/Pitcairn
Wed 9:55 PM
Adana
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 8:55 AM
Adda-Douéni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 8:55 AM
Addis Ababa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 8:55 AM
Adelaide
Australia
Australia/Adelaide
Thu 3:25 PM
Adelaide Hills
Australia
Australia/Adelaide
Thu 3:25 PM
Aden
Yemen
Asia/Aden
Thu 8:55 AM
Agadez
Niger
Africa/Niamey
Thu 6:55 AM
Aguilares
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 2:55 AM
Ajman
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 9:55 AM
Akhtubinsk
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 9:55 AM
Aktau
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 10:55 AM
Akureyri
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 5:55 AM
Al Ain
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 9:55 AM
Al Aḩmadī
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 8:55 AM
Al Başrah al Qadīmah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 8:55 AM
Al Farwānīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 8:55 AM
Al Jīzah
Egypt
Africa/Cairo
Thu 7:55 AM
Al Khawr
Qatar
Asia/Qatar
Thu 8:55 AM
Al Khums
Libya
Africa/Tripoli
Thu 7:55 AM
Al Mawşil al Jadīdah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 8:55 AM
Al Muharraq
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 8:55 AM
Al Mukallā
Yemen
Asia/Aden
Thu 8:55 AM
Al Wakrah
Qatar
Asia/Qatar
Thu 8:55 AM
Al Ḩudaydah
Yemen
Asia/Aden
Thu 8:55 AM
Alaghsas
Niger
Africa/Niamey
Thu 6:55 AM
Alajuela
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 11:55 PM
Albuquerque
United States
America/Denver
Wed 11:55 PM
Alderetes
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 2:55 AM
Alenquer
Brazil
America/Santarem
Thu 2:55 AM
Aleppo
Syria
Asia/Damascus
Thu 8:55 AM
Alexandria
Egypt
Africa/Cairo
Thu 7:55 AM
Algiers
Algeria
Africa/Algiers
Thu 6:55 AM
Ali Sabieh
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 8:55 AM
Alice Springs
Australia
Australia/Darwin
Thu 3:25 PM
Almaty
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 11:55 AM
Alo
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 5:55 PM
Alofi
Niue
Pacific/Niue
Wed 6:55 PM
Altai
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 12:55 PM
Altamira
Brazil
America/Santarem
Thu 2:55 AM
Amadora
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 6:55 AM
Ambon
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 2:55 PM
Amman
Jordan
Asia/Amman
Thu 8:55 AM
Amsterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 7:55 AM
Anabar
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 5:55 PM
Anadyr
Russia
Asia/Anadyr
Thu 5:55 PM
Ananindeua
Brazil
America/Belem
Thu 2:55 AM
Anchorage
United States
America/Anchorage
Wed 9:55 PM
Andijon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 10:55 AM
Andorra la Vella
Andorra
Europe/Andorra
Thu 7:55 AM
Angarsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 1:55 PM
Angochi
Aruba
America/Aruba
Thu 1:55 AM
Angra do Heroísmo
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 5:55 AM
Ankara
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 8:55 AM
Anna Regina
Guyana
America/Guyana
Thu 1:55 AM
Anse Boileau
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 9:55 AM
Antananarivo
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 8:55 AM
Antofagasta
Chile
America/Santiago
Thu 1:55 AM
Antsirabe
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 8:55 AM
Antwerpen
Belgium
Europe/Brussels
Thu 7:55 AM
Apia
Samoa
Pacific/Apia
Thu 6:55 PM
Aqsay
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 10:55 AM
Aqtöbe
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 10:55 AM
Ar Rayyān
Qatar
Asia/Qatar
Thu 8:55 AM
Ar Rifā‘
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 8:55 AM
Aracaju
Brazil
America/Maceio
Thu 2:55 AM
Araguaína
Brazil
America/Araguaina
Thu 2:55 AM
Arapiraca
Brazil
America/Maceio
Thu 2:55 AM
Arasji
Aruba
America/Aruba
Thu 1:55 AM
Arauco
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 2:55 AM
Arawa
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Thu 4:55 PM
Arequipa
Peru
America/Lima
Thu 12:55 AM
Ariquemes
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 1:55 AM
Armadale
Australia
Australia/Perth
Thu 1:55 PM
Arno
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 5:55 PM
Arona
Spain
Atlantic/Canary
Thu 6:55 AM
Arraiján
Panama
America/Panama
Thu 12:55 AM
Arusha
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 8:55 AM
As Sālimīyah
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 8:55 AM
Asau
Samoa
Pacific/Apia
Thu 6:55 PM
Asau Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 5:55 PM
Ashdod
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 8:55 AM
Ashgabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 10:55 AM
Asmara
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 8:55 AM
Assab
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 8:55 AM
Astana
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 11:55 AM
Astrakhan
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 9:55 AM
Asunción
Paraguay
America/Asuncion
Thu 1:55 AM
Atafu Village
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 6:55 PM
Atakpamé
Togo
Africa/Lome
Thu 5:55 AM
Athens
Greece
Europe/Athens
Thu 8:55 AM
Atyrau
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 10:55 AM
Auckland
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 5:55 PM
Auki
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 4:55 PM
Aurora
United States
America/Denver
Wed 11:55 PM
Austin
United States
America/Chicago
Thu 12:55 AM
Avarua
Cook Islands
Pacific/Rarotonga
Wed 7:55 PM
Añisoc
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 6:55 AM
Ba
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 5:55 PM
Babijn
Aruba
America/Aruba
Thu 1:55 AM
Badger
United States
America/Anchorage
Wed 9:55 PM
Bafatá
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 5:55 AM
Baghdad
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 8:55 AM
Bago
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 12:25 PM
Bahir Dar
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 8:55 AM
Baie-Mahault
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 1:55 AM
Baiti
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 5:55 PM
Bakau
Gambia
Africa/Banjul
Thu 5:55 AM
Baku
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 9:55 AM
Balakovo
Russia
Europe/Volgograd
Thu 8:55 AM
Balkanabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 10:55 AM
Ballarat
Australia
Australia/Melbourne
Thu 3:55 PM
Baltiysk
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 7:55 AM
Balzers
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 7:55 AM
Bamako
Mali
Africa/Bamako
Thu 5:55 AM
Bamenda
Cameroon
Africa/Douala
Thu 6:55 AM
Bandar Seri Begawan
Brunei
Asia/Brunei
Thu 1:55 PM
Bandung
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 12:55 PM
Banfora
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 5:55 AM
Bangar
Brunei
Asia/Brunei
Thu 1:55 PM
Bangkok
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 12:55 PM
Bangui
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 6:55 AM
Banja Luka
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 7:55 AM
Banjarmasin
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 1:55 PM
Banjul
Gambia
Africa/Banjul
Thu 5:55 AM
Banqiao
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 1:55 PM
Barcelona
Spain
Europe/Madrid
Thu 7:55 AM
Barnaul
Russia
Asia/Omsk
Thu 11:55 AM
Barquisimeto
Venezuela
America/Caracas
Thu 1:55 AM
Barra do Garças
Brazil
America/Cuiaba
Thu 1:55 AM
Barranquilla
Colombia
America/Bogota
Thu 12:55 AM
Barrigada Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 3:55 PM
Barrouallie
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 1:55 AM
Bartica
Guyana
America/Guyana
Thu 1:55 AM
Baruun-Urt
Mongolia
Asia/Choibalsan
Thu 1:55 PM
Basel
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 7:55 AM
Basrah
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 8:55 AM
Basseterre
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 1:55 AM
Bata
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 6:55 AM
Bathsheba
Barbados
America/Barbados
Thu 1:55 AM
Battambang
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 12:55 PM
Batumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 9:55 AM
Bawshar
Oman
Asia/Muscat
Thu 9:55 AM
Bay Roberts
Canada
America/St_Johns
Thu 3:25 AM
Bayamón
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 1:55 AM
Beau Vallon
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 9:55 AM
Beijing
China
Asia/Shanghai
Thu 1:55 PM
Beira
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 7:55 AM
Beirut
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 8:55 AM
Bekasi
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 12:55 PM
Bel Ombre
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 9:55 AM
Belgrade
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 7:55 AM
Belize City
Belize
America/Belize
Wed 11:55 PM
Belmopan
Belize
America/Belize
Wed 11:55 PM
Belo Horizonte
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 2:55 AM
Belogorsk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 2:55 PM
Belém
Brazil
America/Belem
Thu 2:55 AM
Bender
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 8:55 AM
Bendigo
Australia
Australia/Melbourne
Thu 3:55 PM
Bengaluru
India
Asia/Kolkata
Thu 11:25 AM
Benghazi
Libya
Africa/Tripoli
Thu 7:55 AM
Benguela
Angola
Africa/Luanda
Thu 6:55 AM
Benjamin Constant
Brazil
America/Eirunepe
Thu 12:55 AM
Bensonville
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 5:55 AM
Berbera
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 8:55 AM
Berbérati
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 6:55 AM
Berdsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 12:55 PM
Berdyans’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 8:55 AM
Berehove
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 8:55 AM
Berekua
Dominica
America/Dominica
Thu 1:55 AM
Bergen
Norway
Europe/Oslo
Thu 7:55 AM
Berlin
Germany
Europe/Berlin
Thu 7:55 AM
Bern
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 7:55 AM
Betio Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 5:55 PM
Bettembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 7:55 AM
Beyneu
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 10:55 AM
Big Bend
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 7:55 AM
Bikenibeu Village
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 5:55 PM
Bilibino
Russia
Asia/Anadyr
Thu 5:55 PM
Bimbo
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 6:55 AM
Biratnagar
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 11:40 AM
Birkirkara
Malta
Europe/Malta
Thu 7:55 AM
Birmingham
United Kingdom
Europe/London
Thu 6:55 AM
Bishkek
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 11:55 AM
Bissau
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 5:55 AM
Bissorã
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 5:55 AM
Bisée
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 1:55 AM
Bitola
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 7:55 AM
Biysk
Russia
Asia/Omsk
Thu 11:55 AM
Biên Hòa
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 12:55 PM
Blagoveshchensk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 2:55 PM
Blantyre
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 7:55 AM
Bloomington
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 1:55 AM
Bo
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 5:55 AM
Boa Vista
Brazil
America/Boa_Vista
Thu 1:55 AM
Bobo-Dioulasso
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 5:55 AM
Bodden Town
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 12:55 AM
Bogotá
Colombia
America/Bogota
Thu 12:55 AM
Boise
United States
America/Boise
Wed 11:55 PM
Bolama
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 5:55 AM
Bolands
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 1:55 AM
Borgo Maggiore
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 7:55 AM
Borough of Queens
United States
America/New_York
Thu 1:55 AM
Bouaké
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 5:55 AM
Boumerdas
Algeria
Africa/Algiers
Thu 6:55 AM
Brades
Montserrat
America/Montserrat
Thu 1:55 AM
Braga
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 6:55 AM
Brandon
Canada
America/Winnipeg
Thu 12:55 AM
Brasília
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 2:55 AM
Bratislava
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 7:55 AM
Bratsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 1:55 PM
Brazzaville
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 6:55 AM
Bridgetown
Barbados
America/Barbados
Thu 1:55 AM
Brikama
Gambia
Africa/Banjul
Thu 5:55 AM
Brisbane
Australia
Australia/Brisbane
Thu 3:55 PM
Brno
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 7:55 AM
Broken Hill
Australia
Australia/Broken_Hill
Thu 3:25 PM
Brokopondo
Suriname
America/Paramaribo
Thu 2:55 AM
Brooklyn
United States
America/New_York
Thu 1:55 AM
Brussels
Belgium
Europe/Brussels
Thu 7:55 AM
Buala
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 4:55 PM
Bucerías
Mexico
America/Bahia_Banderas
Thu 12:55 AM
Bucharest
Romania
Europe/Bucharest
Thu 8:55 AM
Budapest
Hungary
Europe/Budapest
Thu 7:55 AM
Budta
Philippines
Asia/Manila
Thu 1:55 PM
Budva
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 7:55 AM
Buenos Aires
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 2:55 AM
Bujumbura
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 7:55 AM
Buka
Papua New Guinea
Pacific/Bougainville
Thu 4:55 PM
Bukhara
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 10:55 AM
Bulawayo
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 7:55 AM
Bunbury
Australia
Australia/Perth
Thu 1:55 PM
Burgas
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 8:55 AM
Burnaby
Canada
America/Vancouver
Wed 10:55 PM
Burnie
Australia
Australia/Hobart
Thu 3:55 PM
Bursa
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 8:55 AM
Busan
South Korea
Asia/Seoul
Thu 2:55 PM
Butare
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 7:55 AM
Bălţi
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 8:55 AM
Bīrganj
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 11:40 AM
Cacoal
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 1:55 AM
Caguas
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 1:55 AM
Cairns
Australia
Australia/Brisbane
Thu 3:55 PM
Cairo
Egypt
Africa/Cairo
Thu 7:55 AM
Caleta Olivia
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 2:55 AM
Calgary
Canada
America/Edmonton
Wed 11:55 PM
Cali
Colombia
America/Bogota
Thu 12:55 AM
Callao
Peru
America/Lima
Thu 12:55 AM
Camagüey
Cuba
America/Havana
Thu 1:55 AM
Camayenne
Guinea
Africa/Conakry
Thu 5:55 AM
Camaçari
Brazil
America/Bahia
Thu 2:55 AM
Campeche
Mexico
America/Merida
Thu 12:55 AM
Campo Grande
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 1:55 AM
Canberra
Australia
Australia/Sydney
Thu 3:55 PM
Cancún
Mexico
America/Cancun
Thu 12:55 AM
Caniço
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 6:55 AM
Cape Town
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 7:55 AM
Capiatá
Paraguay
America/Asuncion
Thu 1:55 AM
Caracas
Venezuela
America/Caracas
Thu 1:55 AM
Carmel
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 1:55 AM
Carolina
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 1:55 AM
Carrefour
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 1:55 AM
Cartagena
Colombia
America/Bogota
Thu 12:55 AM
Casablanca
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 5:55 AM
Cascade
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 9:55 AM
Castanhal
Brazil
America/Belem
Thu 2:55 AM
Castletown
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 6:55 AM
Castries
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 1:55 AM
Caucete
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 2:55 AM
Cayenne
French Guiana
America/Cayenne
Thu 2:55 AM
Celje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 7:55 AM
Ceuta
Spain
Africa/Ceuta
Thu 7:55 AM
Chaguanas
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 1:55 AM
Chamical
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 2:55 AM
Chandler
United States
America/Phoenix
Wed 10:55 PM
Charleroi
Belgium
Europe/Brussels
Thu 7:55 AM
Charlotte Amalie
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Thu 1:55 AM
Charlottetown
Canada
America/Halifax
Thu 2:55 AM
Chelyabinsk
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 10:55 AM
Chennai
India
Asia/Kolkata
Thu 11:25 AM
Chernyakhovsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 7:55 AM
Chetumal
Mexico
America/Cancun
Thu 12:55 AM
Chicago
United States
America/Chicago
Thu 12:55 AM
Chiclayo
Peru
America/Lima
Thu 12:55 AM
Chihuahua
Mexico
America/Chihuahua
Wed 11:55 PM
Chilecito
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 2:55 AM
Chimbas
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 2:55 AM
Chimoio
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 7:55 AM
Chinandega
Nicaragua
America/Managua
Wed 11:55 PM
Chingola
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 7:55 AM
Chirchiq
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 10:55 AM
Chita
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 2:55 PM
Chittagong
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 11:55 AM
Chitungwiza
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 7:55 AM
Chişinău
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 8:55 AM
Choibalsan
Mongolia
Asia/Choibalsan
Thu 1:55 PM
Choloma
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 11:55 PM
Chon Buri
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 12:55 PM
Christchurch
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 5:55 PM
Cipolletti
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 2:55 AM
City of Balikpapan
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 1:55 PM
City of London
United Kingdom
Europe/London
Thu 6:55 AM
Ciudad Acuña
Mexico
America/Matamoros
Thu 12:55 AM
Ciudad del Carmen
Mexico
America/Merida
Thu 12:55 AM
Ciudad del Este
Paraguay
America/Asuncion
Thu 1:55 AM
Ciudad Delicias
Mexico
America/Chihuahua
Wed 11:55 PM
Ciudad Juárez
Mexico
America/Ojinaga
Wed 11:55 PM
Ciudad Obregón
Mexico
America/Hermosillo
Wed 10:55 PM
Coari
Brazil
America/Manaus
Thu 1:55 AM
Cochabamba
Bolivia
America/La_Paz
Thu 1:55 AM
Cockburn Town
Turks and Caicos Islands
America/Grand_Turk
Thu 1:55 AM
Codrington
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 1:55 AM
Colombo
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 11:25 AM
Colonia
Micronesia
Pacific/Chuuk
Thu 3:55 PM
Colorado Springs
United States
America/Denver
Wed 11:55 PM
Comilla
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 11:55 AM
Comodoro Rivadavia
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 2:55 AM
Conakry
Guinea
Africa/Conakry
Thu 5:55 AM
Conception Bay South
Canada
America/St_Johns
Thu 3:25 AM
Constantine
Algeria
Africa/Algiers
Thu 6:55 AM
Cooper’s Town
Bahamas
America/Nassau
Thu 1:55 AM
Copenhagen
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 7:55 AM
Cork
Ireland
Europe/Dublin
Thu 6:55 AM
Corner Brook
Canada
America/St_Johns
Thu 3:25 AM
Corumbá
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 1:55 AM
Cotonou
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 6:55 AM
Cova Figueira
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 4:55 AM
Cruz Bay
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Thu 1:55 AM
Cruzeiro do Sul
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 12:55 AM
Cuauhtémoc
Mexico
America/Chihuahua
Wed 11:55 PM
Cuenca
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 12:55 AM
Cuiabá
Brazil
America/Cuiaba
Thu 1:55 AM
Cul de Sac
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Thu 1:55 AM
Culiacán
Mexico
America/Mazatlan
Wed 11:55 PM
Curepipe
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 9:55 AM
Curitiba
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 2:55 AM
Câmara de Lobos
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 6:55 AM
Córdoba
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 2:55 AM
Da Nang
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 12:55 PM
Daegu
South Korea
Asia/Seoul
Thu 2:55 PM
Daejeon
South Korea
Asia/Seoul
Thu 2:55 PM
Dakar
Senegal
Africa/Dakar
Thu 5:55 AM
Dakhla
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Thu 5:55 AM
Dallas
United States
America/Chicago
Thu 12:55 AM
Daloa
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 5:55 AM
Damascus
Syria
Asia/Damascus
Thu 8:55 AM
Dangriga
Belize
America/Belize
Wed 11:55 PM
Dar es Salaam
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 8:55 AM
Darhan
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 1:55 PM
Dartmouth
Canada
America/Halifax
Thu 2:55 AM
Darwin
Australia
Australia/Darwin
Thu 3:25 PM
Daugavpils
Latvia
Europe/Riga
Thu 8:55 AM
Davao
Philippines
Asia/Manila
Thu 1:55 PM
David
Panama
America/Panama
Thu 12:55 AM
Dawson Creek
Canada
America/Dawson_Creek
Wed 10:55 PM
Dayr al Balaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 8:55 AM
Daşoguz
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 10:55 AM
Debrecen
Hungary
Europe/Budapest
Thu 7:55 AM
Dededo Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 3:55 PM
Dehiwala-Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 11:25 AM
Delhi
India
Asia/Kolkata
Thu 11:25 AM
Delmas 73
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 1:55 AM
Dembeni
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 8:55 AM
Denpasar
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 1:55 PM
Denver
United States
America/Denver
Wed 11:55 PM
Detroit
United States
America/Detroit
Thu 1:55 AM
Devonport
Australia
Australia/Hobart
Thu 3:55 PM
Dhaka
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 11:55 AM
Dieppe
Canada
America/Moncton
Thu 2:55 AM
Dili
East Timor
Asia/Dili
Thu 2:55 PM
Dire Dawa
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 8:55 AM
Djibouti
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 8:55 AM
Djougou
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 6:55 AM
Dnipropetrovsk
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 8:55 AM
Doha
Qatar
Asia/Qatar
Thu 8:55 AM
Dolisie
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 6:55 AM
Domagnano
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 7:55 AM
Domoni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 8:55 AM
Donetsk
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 8:55 AM
Douala
Cameroon
Africa/Douala
Thu 6:55 AM
Douglas
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 6:55 AM
Dourados
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 1:55 AM
Drammen
Norway
Europe/Oslo
Thu 7:55 AM
Dubai
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 9:55 AM
Dublin
Ireland
Europe/Dublin
Thu 6:55 AM
Dudelange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 7:55 AM
Dumbéa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 4:55 PM
Durban
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 7:55 AM
Durrës
Albania
Europe/Tirane
Thu 7:55 AM
Dushanbe
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 10:55 AM
Dzaoudzi
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 8:55 AM
Dzhetygara
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 11:55 AM
Dún Laoghaire
Ireland
Europe/Dublin
Thu 6:55 AM
Dār Kulayb
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 8:55 AM
Eagle River
United States
America/Anchorage
Wed 9:55 PM
East End
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 12:55 AM
East Jerusalem
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 8:55 AM
Ebaye
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Thu 5:55 PM
Ebebiyin
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 6:55 AM
Ecatepec
Mexico
America/Mexico_City
Thu 12:55 AM
Edinburgh of the Seven Seas
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Thu 5:55 AM
Edmonton
Canada
America/Edmonton
Wed 11:55 PM
Eindhoven
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 7:55 AM
Eirunepé
Brazil
America/Eirunepe
Thu 12:55 AM
Ejmiatsin
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 9:55 AM
El Obeid
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 7:55 AM
El Paso
United States
America/Denver
Wed 11:55 PM
El Progreso
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 11:55 PM
Elbasan
Albania
Europe/Tirane
Thu 7:55 AM
Eldoret
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 8:55 AM
Embi
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 10:55 AM
Encamp
Andorra
Europe/Andorra
Thu 7:55 AM
Ensenada
Mexico
America/Tijuana
Wed 10:55 PM
Envira
Brazil
America/Eirunepe
Thu 12:55 AM
Erdenet
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 1:55 PM
Esch-sur-Alzette
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 7:55 AM
Eschen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 7:55 AM
Espoo
Finland
Europe/Helsinki
Thu 8:55 AM
Esquel
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 2:55 AM
Faaa
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 7:55 PM
Fairbanks
United States
America/Anchorage
Wed 9:55 PM
Faisalābād
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 10:55 AM
Fale old settlement
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 6:55 PM
Famagusta
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 8:55 AM
Farafenni
Gambia
Africa/Banjul
Thu 5:55 AM
Feijó
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 12:55 AM
Feira de Santana
Brazil
America/Bahia
Thu 2:55 AM
Felipe Carrillo Puerto
Mexico
America/Cancun
Thu 12:55 AM
Fes
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 5:55 AM
Fianarantsoa
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 8:55 AM
Fig Tree
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 1:55 AM
Fiorentino
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 7:55 AM
Flying Fish Cove
Christmas Island
Indian/Christmas
Thu 12:55 PM
Fomboni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 8:55 AM
Fort McMurray
Canada
America/Edmonton
Wed 11:55 PM
Fort St. John
Canada
America/Dawson_Creek
Wed 10:55 PM
Fort Wayne
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 1:55 AM
Fort-de-France
Martinique
America/Martinique
Thu 1:55 AM
Fortaleza
Brazil
America/Fortaleza
Thu 2:55 AM
Franceville
Gabon
Africa/Libreville
Thu 6:55 AM
Francistown
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 7:55 AM
Frankfurt am Main
Germany
Europe/Berlin
Thu 7:55 AM
Fredericton
Canada
America/Moncton
Thu 2:55 AM
Frederiksberg
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 7:55 AM
Freeport
Bahamas
America/Nassau
Thu 1:55 AM
Freetown
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 5:55 AM
Fuglafjørður
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 6:55 AM
Funafuti
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 5:55 PM
Funchal
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 6:55 AM
Fuvahmulah
Maldives
Indian/Maldives
Thu 10:55 AM
Gaborone
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 7:55 AM
Gabú
Guinea-Bissau
Africa/Bissau
Thu 5:55 AM
Gaillimh
Ireland
Europe/Dublin
Thu 6:55 AM
Galkissa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 11:25 AM
Ganja
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 9:55 AM
Garoua
Cameroon
Africa/Douala
Thu 6:55 AM
Garðabær
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 5:55 AM
Gaza
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 8:55 AM
Gbarnga
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 5:55 AM
Geelong
Australia
Australia/Melbourne
Thu 3:55 PM
Gent
Belgium
Europe/Brussels
Thu 7:55 AM
Genève
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 7:55 AM
George Town
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 12:55 AM
Georgetown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Thu 5:55 AM
Gibraltar
Gibraltar
Europe/Gibraltar
Thu 7:55 AM
Gisenyi
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 7:55 AM
Gitarama
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 7:55 AM
Gitega
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 7:55 AM
Gizo
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 4:55 PM
Glace Bay
Canada
America/Glace_Bay
Thu 2:55 AM
Glasgow
United Kingdom
Europe/London
Thu 6:55 AM
Glendale
United States
America/Phoenix
Wed 10:55 PM
Gold Coast
Australia
Australia/Brisbane
Thu 3:55 PM
Gomel
Belarus
Europe/Minsk
Thu 8:55 AM
Gouyave
Grenada
America/Grenada
Thu 1:55 AM
Grand Rapids
United States
America/Detroit
Thu 1:55 AM
Graz
Austria
Europe/Vienna
Thu 7:55 AM
Grenville
Grenada
America/Grenada
Thu 1:55 AM
Grytviken
South Georgia and the South Sandwich Islands
Atlantic/South_Georgia
Thu 3:55 AM
Guadalajara
Mexico
America/Mexico_City
Thu 12:55 AM
Guadalupe
Mexico
America/Monterrey
Thu 12:55 AM
Guangzhou
China
Asia/Shanghai
Thu 1:55 PM
Guantánamo
Cuba
America/Havana
Thu 1:55 AM
Guatemala City
Guatemala
America/Guatemala
Wed 11:55 PM
Guayaquil
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 12:55 AM
Gulu
Uganda
Africa/Kampala
Thu 8:55 AM
Gurupi
Brazil
America/Araguaina
Thu 2:55 AM
Gusev
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 7:55 AM
Gustavia
Saint Barthelemy
America/St_Barthelemy
Thu 1:55 AM
Gustavo A. Madero
Mexico
America/Monterrey
Thu 12:55 AM
Gweru
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 7:55 AM
Gyumri
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 9:55 AM
Göteborg
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 7:55 AM
Hafnarfjörður
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 5:55 AM
Haifa
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 8:55 AM
Haiphong
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 12:55 PM
Halifax
Canada
America/Halifax
Thu 2:55 AM
Hamburg
Germany
Europe/Berlin
Thu 7:55 AM
Hamhŭng
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 2:25 PM
Hamilton
Bermuda
Atlantic/Bermuda
Thu 2:55 AM
Hanoi
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 12:55 PM
Happy Valley-Goose Bay
Canada
America/Goose_Bay
Thu 2:55 AM
Harare
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 7:55 AM
Hargeysa
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 8:55 AM
Harper
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 5:55 AM
Havana
Cuba
America/Havana
Thu 1:55 AM
Hebron
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 8:55 AM
Helsinki
Finland
Europe/Helsinki
Thu 8:55 AM
Herceg-Novi
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 7:55 AM
Hermosillo
Mexico
America/Hermosillo
Wed 10:55 PM
Heroica Matamoros
Mexico
America/Matamoros
Thu 12:55 AM
Herāt
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 10:25 AM
Hidalgo del Parral
Mexico
America/Chihuahua
Wed 11:55 PM
Hihifo
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 6:55 PM
Hilo
United States
Pacific/Honolulu
Wed 7:55 PM
Hithadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Thu 10:55 AM
Ho Chi Minh City
Vietnam
Asia/Ho_Chi_Minh
Thu 12:55 PM
Hobart
Australia
Australia/Hobart
Thu 3:55 PM
Holetown
Barbados
America/Barbados
Thu 1:55 AM
Holguín
Cuba
America/Havana
Thu 1:55 AM
Homs
Syria
Asia/Damascus
Thu 8:55 AM
Hong Kong
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 1:55 PM
Honiara
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 4:55 PM
Honolulu
United States
Pacific/Honolulu
Wed 7:55 PM
Houston
United States
America/Chicago
Thu 12:55 AM
Hovd
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 1:55 PM
Hrazdan
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 9:55 AM
Hrodna
Belarus
Europe/Minsk
Thu 8:55 AM
Huambo
Angola
Africa/Luanda
Thu 6:55 AM
Huntingburg
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 1:55 AM
Hŭngnam
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 2:25 PM
Iaşi
Romania
Europe/Bucharest
Thu 8:55 AM
Ibadan
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 6:55 AM
Idaho Falls
United States
America/Boise
Wed 11:55 PM
Ijuw
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 5:55 PM
Ilulissat
Greenland
America/Godthab
Thu 3:55 AM
Incheon
South Korea
Asia/Seoul
Thu 2:55 PM
Indianapolis
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 1:55 AM
Innsbruck
Austria
Europe/Vienna
Thu 7:55 AM
Iqaluit
Canada
America/Iqaluit
Thu 1:55 AM
Irbid
Jordan
Asia/Amman
Thu 8:55 AM
Irkutsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 1:55 PM
Iron Mountain
United States
America/Menominee
Thu 12:55 AM
Iron River
United States
America/Menominee
Thu 12:55 AM
Ironwood
United States
America/Menominee
Thu 12:55 AM
Isangel
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 4:55 PM
Isfahan
Iran
Asia/Tehran
Thu 10:25 AM
Iskitim
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 12:55 PM
Istaravshan
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 10:55 AM
Itabuna
Brazil
America/Bahia
Thu 2:55 AM
Itacoatiara
Brazil
America/Manaus
Thu 1:55 AM
Itaituba
Brazil
America/Santarem
Thu 2:55 AM
Itamaracá
Brazil
America/Noronha
Thu 3:55 AM
Izhevsk
Russia
Europe/Samara
Thu 9:55 AM
Iztapalapa
Mexico
America/Mexico_City
Thu 12:55 AM
Jabat
Marshall Islands
Pacific/Kwajalein
Thu 5:55 PM
Jaboatão
Brazil
America/Recife
Thu 2:55 AM
Jaboatão dos Guararapes
Brazil
America/Recife
Thu 2:55 AM
Jabor
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 5:55 PM
Jabālyā
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 8:55 AM
Jakarta
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 12:55 PM
Jalal-Abad
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 11:55 AM
Jalālābād
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 10:25 AM
Jamestown
Saint Helena
Atlantic/St_Helena
Thu 5:55 AM
Jasper
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 1:55 AM
Jayapura
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 2:55 PM
Jeddah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 8:55 AM
Jeffersontown
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 1:55 AM
Jeffersonville
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 1:55 AM
Jelgava
Latvia
Europe/Riga
Thu 8:55 AM
Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 8:55 AM
Ji Paraná
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 1:55 AM
Jinja
Uganda
Africa/Kampala
Thu 8:55 AM
Jizzax
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 10:55 AM
Johannesburg
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 7:55 AM
Johor Bahru
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 1:55 PM
João Pessoa
Brazil
America/Fortaleza
Thu 2:55 AM
Juba
South Sudan
Africa/Juba
Thu 8:55 AM
Juneau
United States
America/Juneau
Wed 9:55 PM
Justo Daract
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 2:55 AM
Kabul
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 10:25 AM
Kabwe
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 7:55 AM
Kaduna
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 6:55 AM
Kaesŏng
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 2:25 PM
Kaga Bandoro
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 6:55 AM
Kailua
United States
Pacific/Honolulu
Wed 7:55 PM
Kairouan
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 6:55 AM
Kakata
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 5:55 AM
Kaliningrad
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 7:55 AM
Kampala
Uganda
Africa/Kampala
Thu 8:55 AM
Kampung Baru Subang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 1:55 PM
Kamyzyak
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 9:55 AM
Kananga
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 7:55 AM
Kanasín
Mexico
America/Merida
Thu 12:55 AM
Kandahār
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 10:25 AM
Kandyagash
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 10:55 AM
Kankan
Guinea
Africa/Conakry
Thu 5:55 AM
Kano
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 6:55 AM
Kaohsiung
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 1:55 PM
Kara
Togo
Africa/Lome
Thu 5:55 AM
Karachi
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 10:55 AM
Karagandy
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 11:55 AM
Karaj
Iran
Asia/Tehran
Thu 10:25 AM
Karakol
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 11:55 AM
Kassala
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 7:55 AM
Kasungu
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 7:55 AM
Katherine
Australia
Australia/Darwin
Thu 3:25 PM
Kathmandu
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 11:40 AM
Kaunas
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 8:55 AM
Kayes
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 6:55 AM
Kazan
Russia
Europe/Moscow
Thu 8:55 AM
Kaédi
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 5:55 AM
Kelo
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 6:55 AM
Kemerovo
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 12:55 PM
Kenema
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 5:55 AM
Kerch
Russia
Europe/Simferopol
Thu 8:55 AM
Keren
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 8:55 AM
Ketchikan
United States
America/Sitka
Wed 9:55 PM
Khabarovsk
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 3:55 PM
Khabarovsk Vtoroy
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 3:55 PM
Kharabali
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 9:55 AM
Kharkiv
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 8:55 AM
Khartoum
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 7:55 AM
Kholmsk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 4:55 PM
Khovd
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 12:55 PM
Khromtau
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 10:55 AM
Khulna
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 11:55 AM
Khust
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 8:55 AM
Khān Yūnis
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 8:55 AM
Khŭjand
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 10:55 AM
Kiev
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 8:55 AM
Kigali
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 7:55 AM
Kikwit
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 6:55 AM
Kindia
Guinea
Africa/Conakry
Thu 5:55 AM
Kingsford
United States
America/Menominee
Thu 12:55 AM
Kingston
Norfolk Island
Pacific/Norfolk
Thu 4:55 PM
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 1:55 AM
Kingstown Park
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 1:55 AM
Kinshasa
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 6:55 AM
Kirov
Russia
Europe/Volgograd
Thu 8:55 AM
Kisangani
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 7:55 AM
Kiselëvsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 12:55 PM
Kismayo
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 8:55 AM
Kisumu
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 8:55 AM
Kitwe
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 7:55 AM
Klaipėda
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 8:55 AM
Klaksvík
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 6:55 AM
Klang
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 1:55 PM
Kloulklubed
Palau
Pacific/Palau
Thu 2:55 PM
Klyuchi
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 5:55 PM
Knik-Fairview
United States
America/Anchorage
Wed 9:55 PM
Kohtla-Järve
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 8:55 AM
Koidu
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 5:55 AM
Kolkata
India
Asia/Kolkata
Thu 11:25 AM
Kolonia
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 4:55 PM
Kolonia Town
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 4:55 PM
Komsomolsk-on-Amur
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 3:55 PM
Koror
Palau
Pacific/Palau
Thu 2:55 PM
Koror Town
Palau
Pacific/Palau
Thu 2:55 PM
Korsakov
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 4:55 PM
Kostanay
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 11:55 AM
Kota Bharu
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 1:55 PM
Kota Kinabalu
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 1:55 PM
Koudougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 5:55 AM
Koungou
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 8:55 AM
Kourou
French Guiana
America/Cayenne
Thu 2:55 AM
Kousséri
Cameroon
Africa/Douala
Thu 6:55 AM
Koutiala
Mali
Africa/Bamako
Thu 5:55 AM
Kowloon
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 1:55 PM
Košice
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 7:55 AM
Kpalimé
Togo
Africa/Lome
Thu 5:55 AM
Kraków
Poland
Europe/Warsaw
Thu 7:55 AM
Kralendijk
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Thu 1:55 AM
Kranj
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 7:55 AM
Krasnoyarsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 12:55 PM
Kuala Belait
Brunei
Asia/Brunei
Thu 1:55 PM
Kuala Lumpur
Malaysia
Asia/Kuala_Lumpur
Thu 1:55 PM
Kuching
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 1:55 PM
Kulhudhuffushi
Maldives
Indian/Maldives
Thu 10:55 AM
Kumanovo
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 7:55 AM
Kumasi
Ghana
Africa/Accra
Thu 5:55 AM
Kutaisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 9:55 AM
Kyzyl
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 12:55 PM
Kyzylorda
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 11:55 AM
Kópavogur
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 5:55 AM
Köln
Germany
Europe/Berlin
Thu 7:55 AM
Kŭlob
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 10:55 AM
La Ceiba
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 11:55 PM
La Condamine
Monaco
Europe/Monaco
Thu 7:55 AM
La Laguna
Spain
Atlantic/Canary
Thu 6:55 AM
la Massana
Andorra
Europe/Andorra
Thu 7:55 AM
La Paz
Bolivia
America/La_Paz
Thu 1:55 AM
La Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 2:55 AM
La Punta
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 2:55 AM
La Quiaca
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 2:55 AM
La Rioja
Argentina
America/Argentina/La_Rioja
Thu 2:55 AM
La Romana
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 1:55 AM
Laayoune Plage
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Thu 5:55 AM
Labasa
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 5:55 PM
Labrador City
Canada
America/Goose_Bay
Thu 2:55 AM
Lae
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 3:55 PM
Lagoa
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 5:55 AM
Lagos
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 6:55 AM
Lahore
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 10:55 AM
Lakatoro
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 4:55 PM
Lambaré
Paraguay
America/Asuncion
Thu 1:55 AM
Lamin
Gambia
Africa/Banjul
Thu 5:55 AM
Lankaran
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 9:55 AM
Lansing
United States
America/Detroit
Thu 1:55 AM
Larnaca
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 8:55 AM
Las Heras
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 2:55 AM
Las Palmas de Gran Canaria
Spain
Atlantic/Canary
Thu 6:55 AM
Las Piedras
Uruguay
America/Montevideo
Thu 2:55 AM
Latakia
Syria
Asia/Damascus
Thu 8:55 AM
Launceston
Australia
Australia/Hobart
Thu 3:55 PM
Lausanne
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 7:55 AM
Lautoka
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 5:55 PM
Laventille
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 1:55 AM
Le François
Martinique
America/Martinique
Thu 1:55 AM
Le Gosier
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 1:55 AM
Le Hocq
Jersey
Europe/Jersey
Thu 6:55 AM
Le Lamentin
Martinique
America/Martinique
Thu 1:55 AM
Le Robert
Martinique
America/Martinique
Thu 1:55 AM
Le Tampon
Reunion
Indian/Reunion
Thu 9:55 AM
Lelydorp
Suriname
America/Paramaribo
Thu 2:55 AM
Leninsk-Kuznetsky
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 12:55 PM
Leribe
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 7:55 AM
Les Abymes
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 1:55 AM
les Escaldes
Andorra
Europe/Andorra
Thu 7:55 AM
Lethbridge
Canada
America/Edmonton
Wed 11:55 PM
Leulumoega
Samoa
Pacific/Apia
Thu 6:55 PM
León
Nicaragua
America/Managua
Wed 11:55 PM
Liberia
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 11:55 PM
Libertador General San Martín
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 2:55 AM
Libreville
Gabon
Africa/Libreville
Thu 6:55 AM
Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Thu 8:55 AM
Likasi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 7:55 AM
Lilongwe
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 7:55 AM
Lima
Peru
America/Lima
Thu 12:55 AM
Limassol
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 8:55 AM
Limón
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 11:55 PM
Linden
Guyana
America/Guyana
Thu 1:55 AM
Linz
Austria
Europe/Vienna
Thu 7:55 AM
Liquica
East Timor
Asia/Dili
Thu 2:55 PM
Lira
Uganda
Africa/Kampala
Thu 8:55 AM
Lisakovsk
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 11:55 AM
Lisbon
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 6:55 AM
Liverpool
United Kingdom
Europe/London
Thu 6:55 AM
Liège
Belgium
Europe/Brussels
Thu 7:55 AM
Ljubljana
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 7:55 AM
Lobito
Angola
Africa/Luanda
Thu 6:55 AM
Logan City
Australia
Australia/Brisbane
Thu 3:55 PM
Lomé
Togo
Africa/Lome
Thu 5:55 AM
London
United Kingdom
Europe/London
Thu 6:55 AM
Longyearbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Thu 7:55 AM
Los Angeles
United States
America/Los_Angeles
Wed 10:55 PM
Los Mochis
Mexico
America/Mazatlan
Wed 11:55 PM
Louisville
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 1:55 AM
Lower Sacvkille
Canada
America/Halifax
Thu 2:55 AM
Luanda
Angola
Africa/Luanda
Thu 6:55 AM
Luang Prabang
Laos
Asia/Vientiane
Thu 12:55 PM
Lubumbashi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 7:55 AM
Lucaya
Bahamas
America/Nassau
Thu 1:55 AM
Lufilufi
Samoa
Pacific/Apia
Thu 6:55 PM
Luganville
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 4:55 PM
Luhansk
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 8:55 AM
Luimneach
Ireland
Europe/Dublin
Thu 6:55 AM
Lusaka
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 7:55 AM
Luxembourg
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 7:55 AM
Lyon
France
Europe/Paris
Thu 7:55 AM
Lárisa
Greece
Europe/Athens
Thu 8:55 AM
Lévis
Canada
America/Blanc-Sablon
Thu 1:55 AM
Macapá
Brazil
America/Belem
Thu 2:55 AM
Macau
Macao
Asia/Macau
Thu 1:55 PM
Maceió
Brazil
America/Maceio
Thu 2:55 AM
Machala
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 12:55 AM
Machico
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 6:55 AM
Madang
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 3:55 PM
Madrid
Spain
Europe/Madrid
Thu 7:55 AM
Madīnat Ḩamad
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 8:55 AM
Mafeteng
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 7:55 AM
Magadan
Russia
Asia/Magadan
Thu 4:55 PM
Mahajanga
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 8:55 AM
Mahilyow
Belarus
Europe/Minsk
Thu 8:55 AM
Mahina
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 7:55 PM
Maitland
Australia
Australia/Sydney
Thu 3:55 PM
Majuro
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 5:55 PM
Makassar
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 1:55 PM
Makeni
Sierra Leone
Africa/Freetown
Thu 5:55 AM
Malabo
Equatorial Guinea
Africa/Malabo
Thu 6:55 AM
Malakal
South Sudan
Africa/Juba
Thu 8:55 AM
Male
Maldives
Indian/Maldives
Thu 10:55 AM
Maliana
East Timor
Asia/Dili
Thu 2:55 PM
Malingao
Philippines
Asia/Manila
Thu 1:55 PM
Malkerns
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 7:55 AM
Malmö
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 7:55 AM
Mamoudzou
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 8:55 AM
Manacapuru
Brazil
America/Manaus
Thu 1:55 AM
Manado
Indonesia
Asia/Makassar
Thu 1:55 PM
Managua
Nicaragua
America/Managua
Wed 11:55 PM
Manama
Bahrain
Asia/Bahrain
Thu 8:55 AM
Manaus
Brazil
America/Manaus
Thu 1:55 AM
Mandalay
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 12:25 PM
Mandan
United States
America/North_Dakota/New_Salem
Thu 12:55 AM
Mandurah
Australia
Australia/Perth
Thu 1:55 PM
Mangilao Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 3:55 PM
Manhattan
United States
America/New_York
Thu 1:55 AM
Manila
Philippines
Asia/Manila
Thu 1:55 PM
Manuel Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Wed 11:55 PM
Manukau City
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 5:55 PM
Manzini
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 7:55 AM
Maputo
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 7:55 AM
Maputsoe
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 7:55 AM
Mar del Plata
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 2:55 AM
Marabá
Brazil
America/Belem
Thu 2:55 AM
Maracaibo
Venezuela
America/Caracas
Thu 1:55 AM
Maracay
Venezuela
America/Caracas
Thu 1:55 AM
Maradi
Niger
Africa/Niamey
Thu 6:55 AM
Maribor
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 7:55 AM
Mariehamn
Aland Islands
Europe/Mariehamn
Thu 8:55 AM
Marigot
Saint Martin
America/Marigot
Thu 1:55 AM
Marka
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 8:55 AM
Market Shop
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 1:55 AM
Marrakesh
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 5:55 AM
Marseille
France
Europe/Paris
Thu 7:55 AM
Mary
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 10:55 AM
Masaya
Nicaragua
America/Managua
Wed 11:55 PM
Maseru
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 7:55 AM
Mashhad
Iran
Asia/Tehran
Thu 10:25 AM
Masina
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 6:55 AM
Massawa
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 8:55 AM
Mata-Utu
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 5:55 PM
Matadi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 6:55 AM
Matola
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 7:55 AM
Matoury
French Guiana
America/Cayenne
Thu 2:55 AM
Maun
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 7:55 AM
Mawlamyine
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 12:25 PM
Mazatlán
Mexico
America/Mazatlan
Wed 11:55 PM
Mazār-e Sharīf
Afghanistan
Asia/Kabul
Thu 10:25 AM
Mbabane
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 7:55 AM
Mbandaka
Democratic Republic of the Congo
Africa/Kinshasa
Thu 6:55 AM
Mbarara
Uganda
Africa/Kampala
Thu 8:55 AM
Mbaïki
Central African Republic
Africa/Bangui
Thu 6:55 AM
Mbeya
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 8:55 AM
Mbuji-Mayi
Democratic Republic of the Congo
Africa/Lubumbashi
Thu 7:55 AM
McMinns Lagoon
Australia
Australia/Darwin
Thu 3:25 PM
Mecca
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 8:55 AM
Medan
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 12:55 PM
Medellín
Colombia
America/Bogota
Thu 12:55 AM
Medina
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 8:55 AM
Mejicanos
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 11:55 PM
Mekele
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 8:55 AM
Melbourne
Australia
Australia/Melbourne
Thu 3:55 PM
Melilla
Spain
Africa/Ceuta
Thu 7:55 AM
Melitopol’
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 8:55 AM
Mendefera
Eritrea
Africa/Asmara
Thu 8:55 AM
Mendoza
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Thu 2:55 AM
Mengellang
Palau
Pacific/Palau
Thu 2:55 PM
Menominee
United States
America/Menominee
Thu 12:55 AM
Meridian
United States
America/Boise
Wed 11:55 PM
Merlo
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 2:55 AM
Mesa
United States
America/Phoenix
Wed 10:55 PM
Mexicali
Mexico
America/Tijuana
Wed 10:55 PM
Mexico City
Mexico
America/Mexico_City
Thu 12:55 AM
Mhlume
Swaziland
Africa/Mbabane
Thu 7:55 AM
Micoud
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 1:55 AM
Middle Island
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 1:55 AM
Midoun
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 6:55 AM
Milano
Italy
Europe/Rome
Thu 7:55 AM
Mili
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 5:55 PM
Mindelo
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 4:55 AM
Mingelchaur
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 9:55 AM
Minsk
Belarus
Europe/Minsk
Thu 8:55 AM
Miquelon
Saint Pierre and Miquelon
America/Miquelon
Thu 3:55 AM
Miramichi
Canada
America/Moncton
Thu 2:55 AM
Miri
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 1:55 PM
Miskolc
Hungary
Europe/Budapest
Thu 7:55 AM
Mississauga
Canada
America/Toronto
Thu 1:55 AM
Mixco
Guatemala
America/Guatemala
Wed 11:55 PM
Miðvágur
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 6:55 AM
Mişrātah
Libya
Africa/Tripoli
Thu 7:55 AM
Moanda
Gabon
Africa/Libreville
Thu 6:55 AM
Moengo
Suriname
America/Paramaribo
Thu 2:55 AM
Mogadishu
Somalia
Africa/Mogadishu
Thu 8:55 AM
Mohale’s Hoek
Lesotho
Africa/Maseru
Thu 7:55 AM
Molepolole
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 7:55 AM
Mombasa
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 8:55 AM
Mon Repos
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 1:55 AM
Monaco
Monaco
Europe/Monaco
Thu 7:55 AM
Moncton
Canada
America/Moncton
Thu 2:55 AM
Monrovia
Liberia
Africa/Monrovia
Thu 5:55 AM
Mont-Dore
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 4:55 PM
Monte-Carlo
Monaco
Europe/Monaco
Thu 7:55 AM
Montego Bay
Jamaica
America/Jamaica
Thu 12:55 AM
Monterrey
Mexico
America/Monterrey
Thu 12:55 AM
Montevideo
Uruguay
America/Montevideo
Thu 2:55 AM
Monticello
United States
America/Kentucky/Monticello
Thu 1:55 AM
Montréal
Canada
America/Toronto
Thu 1:55 AM
Moose Jaw
Canada
America/Regina
Wed 11:55 PM
Mopti
Mali
Africa/Bamako
Thu 5:55 AM
Moratuwa
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 11:25 AM
Moroni
Comoros
Indian/Comoro
Thu 8:55 AM
Morphett Vale
Australia
Australia/Adelaide
Thu 3:25 PM
Morón
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 2:55 AM
Moscow
Russia
Europe/Moscow
Thu 8:55 AM
Mosta
Malta
Europe/Malta
Thu 7:55 AM
Mostar
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 7:55 AM
Mosul
Iraq
Asia/Baghdad
Thu 8:55 AM
Moundou
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 6:55 AM
Mount Gambier
Australia
Australia/Adelaide
Thu 3:25 PM
Mount Hagen
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 3:55 PM
Mount Lavinia
Sri Lanka
Asia/Colombo
Thu 11:25 AM
Mount Pearl
Canada
America/St_Johns
Thu 3:25 AM
Moutsamoudou
Comoros
Indian/Comoro
Thu 8:55 AM
Mueang Nonthaburi
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 12:55 PM
Mukacheve
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 8:55 AM
Mulifanua
Samoa
Pacific/Apia
Thu 6:55 PM
Multān
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 10:55 AM
Mumbai
India
Asia/Kolkata
Thu 11:25 AM
Murun-kuren
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 1:55 PM
Musanze
Rwanda
Africa/Kigali
Thu 7:55 AM
Muscat
Oman
Asia/Muscat
Thu 9:55 AM
Mutare
Zimbabwe
Africa/Harare
Thu 7:55 AM
Muyinga
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 7:55 AM
Mwanza
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 8:55 AM
Mzuzu
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 7:55 AM
Mérida
Mexico
America/Merida
Thu 12:55 AM
München
Germany
Europe/Berlin
Thu 7:55 AM
N'Djamena
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 6:55 AM
Nablus
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 8:55 AM
Nadi
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 5:55 PM
Nagoya
Japan
Asia/Tokyo
Thu 2:55 PM
Nairobi
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 8:55 AM
Nakuru
Kenya
Africa/Nairobi
Thu 8:55 AM
Namangan
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 10:55 AM
Nampa
United States
America/Boise
Wed 11:55 PM
Nampula
Mozambique
Africa/Maputo
Thu 7:55 AM
Namp’o
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 2:25 PM
Napoli
Italy
Europe/Rome
Thu 7:55 AM
Narva
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 8:55 AM
Nassau
Bahamas
America/Nassau
Thu 1:55 AM
Natal
Brazil
America/Fortaleza
Thu 2:55 AM
Navojoa
Mexico
America/Hermosillo
Wed 10:55 PM
Nay Pyi Taw
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 12:25 PM
Nazrēt
Ethiopia
Africa/Addis_Ababa
Thu 8:55 AM
Ndola
Zambia
Africa/Lusaka
Thu 7:55 AM
Neiafu
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 6:55 PM
Neryungri
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 2:55 PM
Neuquén
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 2:55 AM
Nevel’sk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 4:55 PM
New Albany
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 1:55 AM
New Amsterdam
Guyana
America/Guyana
Thu 1:55 AM
New Kingston
Jamaica
America/Jamaica
Thu 12:55 AM
New York City
United States
America/New_York
Thu 1:55 AM
Newcastle
Australia
Australia/Sydney
Thu 3:55 PM
Ngozi
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 7:55 AM
Niamey
Niger
Africa/Niamey
Thu 6:55 AM
Nice
France
Europe/Paris
Thu 7:55 AM
Nicosia
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 8:55 AM
Nieuw Nickerie
Suriname
America/Paramaribo
Thu 2:55 AM
Nikšić
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 7:55 AM
Nitra
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 7:55 AM
Nizhniy Novgorod
Russia
Europe/Moscow
Thu 8:55 AM
Niš
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 7:55 AM
Nogales
Mexico
America/Hermosillo
Wed 10:55 PM
Norilsk
Russia
Asia/Krasnoyarsk
Thu 12:55 PM
North Battleford
Canada
America/Regina
Wed 11:55 PM
North Side
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 12:55 AM
North York
Canada
America/Toronto
Thu 1:55 AM
Nossa Senhora do Socorro
Brazil
America/Maceio
Thu 2:55 AM
Nouakchott
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 5:55 AM
Nouméa
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 4:55 PM
Nouâdhibou
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 5:55 AM
Novi Sad
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 7:55 AM
Novoaltaysk
Russia
Asia/Omsk
Thu 11:55 AM
Novokuybyshevsk
Russia
Europe/Samara
Thu 9:55 AM
Novokuznetsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 12:55 PM
Novosibirsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 12:55 PM
Nuevo Casas Grandes
Mexico
America/Chihuahua
Wed 11:55 PM
Nuevo Laredo
Mexico
America/Matamoros
Thu 12:55 AM
Nukunonu
Tokelau
Pacific/Fakaofo
Thu 6:55 PM
Nukus
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 10:55 AM
Nuku‘alofa
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 6:55 PM
Nuuk
Greenland
America/Godthab
Thu 3:55 AM
Nzérékoré
Guinea
Africa/Conakry
Thu 5:55 AM
Néma
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 5:55 AM
N’dalatando
Angola
Africa/Luanda
Thu 6:55 AM
Obock
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 8:55 AM
Odense
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 7:55 AM
Odessa
Ukraine
Europe/Kiev
Thu 8:55 AM
Oistins
Barbados
America/Barbados
Thu 1:55 AM
Ojinaga
Mexico
America/Ojinaga
Wed 11:55 PM
Okanagan
Canada
America/Vancouver
Wed 10:55 PM
Okha
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 4:55 PM
Ola
Russia
Asia/Magadan
Thu 4:55 PM
Olinda
Brazil
America/Recife
Thu 2:55 AM
Olomouc
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 7:55 AM
Olonkinbyen
Svalbard and Jan Mayen
Arctic/Longyearbyen
Thu 7:55 AM
Omdurman
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 7:55 AM
Omsk
Russia
Asia/Omsk
Thu 11:55 AM
Oral
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 10:55 AM
Oran
Algeria
Africa/Algiers
Thu 6:55 AM
Orange Walk
Belize
America/Belize
Wed 11:55 PM
Oranjestad
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Thu 1:55 AM
Orenburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 10:55 AM
Oriximiná
Brazil
America/Santarem
Thu 2:55 AM
Oruro
Bolivia
America/La_Paz
Thu 1:55 AM
Osaka
Japan
Asia/Tokyo
Thu 2:55 PM
Osh
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 11:55 AM
Osh City
Kyrgyzstan
Asia/Bishkek
Thu 11:55 AM
Oshakati
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 7:55 AM
Osijek
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 7:55 AM
Oslo
Norway
Europe/Oslo
Thu 7:55 AM
Ostrava
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 7:55 AM
Ottawa
Canada
America/Toronto
Thu 1:55 AM
Ouagadougou
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 5:55 AM
Ouahigouya
Burkina Faso
Africa/Ouagadougou
Thu 5:55 AM
Owando
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 6:55 AM
Oyem
Gabon
Africa/Libreville
Thu 6:55 AM
Pago Pago
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 6:55 PM
Pajok
South Sudan
Africa/Juba
Thu 8:55 AM
Pakse
Laos
Asia/Vientiane
Thu 12:55 PM
Palangkaraya
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 12:55 PM
Palermo
Italy
Europe/Rome
Thu 7:55 AM
Palikir - National Government Center
Micronesia
Pacific/Pohnpei
Thu 4:55 PM
Palmas
Brazil
America/Araguaina
Thu 2:55 AM
Palmerston
Australia
Australia/Darwin
Thu 3:25 PM
Palpalá
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 2:55 AM
Panamá
Panama
America/Panama
Thu 12:55 AM
Panevėžys
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 8:55 AM
Pangai
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 6:55 PM
Papeete
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 7:55 PM
Paphos
Cyprus
Asia/Nicosia
Thu 8:55 AM
Parakou
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 6:55 AM
Paramaribo
Suriname
America/Paramaribo
Thu 2:55 AM
Parham
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 1:55 AM
Parintins
Brazil
America/Manaus
Thu 1:55 AM
Paris
France
Europe/Paris
Thu 7:55 AM
Paulista
Brazil
America/Recife
Thu 2:55 AM
Paysandú
Uruguay
America/Montevideo
Thu 2:55 AM
Païta
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 4:55 PM
Pearl City
United States
Pacific/Honolulu
Wed 7:55 PM
Peel
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 6:55 AM
Pemagatshel
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 11:55 AM
Perm
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 10:55 AM
Perth
Australia
Australia/Perth
Thu 1:55 PM
Petapa
Guatemala
America/Guatemala
Wed 11:55 PM
Petit-Bourg
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 1:55 AM
Petropavlovsk-Kamchatsky
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 5:55 PM
Philadelphia
United States
America/New_York
Thu 1:55 AM
Philipsburg
Sint Maarten
America/Lower_Princes
Thu 1:55 AM
Phnom Penh
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 12:55 PM
Phoenix
United States
America/Phoenix
Wed 10:55 PM
Phuntsholing
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 11:55 AM
Pico Truncado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 2:55 AM
Piedras Negras
Mexico
America/Matamoros
Thu 12:55 AM
Piggotts
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 1:55 AM
Pikine
Senegal
Africa/Dakar
Thu 5:55 AM
Pilsen
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 7:55 AM
Pirae
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 7:55 PM
Piraeus
Greece
Europe/Athens
Thu 8:55 AM
Playa del Carmen
Mexico
America/Cancun
Thu 12:55 AM
Pleasure Ridge Park
United States
America/Kentucky/Louisville
Thu 1:55 AM
Pljevlja
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 7:55 AM
Plovdiv
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 8:55 AM
Plymouth
Montserrat
America/Montserrat
Thu 1:55 AM
Pocatello
United States
America/Boise
Wed 11:55 PM
Pocito
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 2:55 AM
Podgorica
Montenegro
Europe/Podgorica
Thu 7:55 AM
Pointe-Noire
Republic of the Congo
Africa/Brazzaville
Thu 6:55 AM
Pokhara
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 11:40 AM
Ponce
Puerto Rico
America/Puerto_Rico
Thu 1:55 AM
Ponta Delgada
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 5:55 AM
Ponta Porã
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 1:55 AM
Pontianak
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 12:55 PM
Popondetta
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 3:55 PM
Port Elizabeth
Saint Vincent and the Grenadines
America/St_Vincent
Thu 1:55 AM
Port Erin
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 6:55 AM
Port Harcourt
Nigeria
Africa/Lagos
Thu 6:55 AM
Port Louis
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 9:55 AM
Port Moresby
Papua New Guinea
Pacific/Port_Moresby
Thu 3:55 PM
Port of Spain
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 1:55 AM
Port Said
Egypt
Africa/Cairo
Thu 7:55 AM
Port Sudan
Sudan
Africa/Khartoum
Thu 7:55 AM
Port-au-Prince
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 1:55 AM
Port-aux-Français
French Southern Territories
Indian/Kerguelen
Thu 10:55 AM
Port-de-Paix
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 1:55 AM
Port-Gentil
Gabon
Africa/Libreville
Thu 6:55 AM
Port-Vila
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 4:55 PM
Portage la Prairie
Canada
America/Winnipeg
Thu 12:55 AM
Portmore
Jamaica
America/Jamaica
Thu 12:55 AM
Porto
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 6:55 AM
Porto Franco
Brazil
America/Araguaina
Thu 2:55 AM
Porto Velho
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 1:55 AM
Porto-Novo
Benin
Africa/Porto-Novo
Thu 6:55 AM
Portsmouth
Dominica
America/Dominica
Thu 1:55 AM
Poznań
Poland
Europe/Warsaw
Thu 7:55 AM
Prague
Czech Republic
Europe/Prague
Thu 7:55 AM
Praia
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 4:55 AM
Pretoria
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 7:55 AM
Prešov
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 7:55 AM
Prilep
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 7:55 AM
Prince Albert
Canada
America/Regina
Wed 11:55 PM
Pristina
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 7:55 AM
Prizren
Serbia
Europe/Belgrade
Thu 7:55 AM
Progreso de Castro
Mexico
America/Merida
Thu 12:55 AM
Prokop’yevsk
Russia
Asia/Novokuznetsk
Thu 12:55 PM
Prospect
Australia
Australia/Adelaide
Thu 3:25 PM
Puebla
Mexico
America/Mexico_City
Thu 12:55 AM
Puente Alto
Chile
America/Santiago
Thu 1:55 AM
Puerto Ayora
Ecuador
Pacific/Galapagos
Wed 11:55 PM
Puerto Baquerizo Moreno
Ecuador
Pacific/Galapagos
Wed 11:55 PM
Puerto Deseado
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 2:55 AM
Puerto Madryn
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 2:55 AM
Punaauia
French Polynesia
Pacific/Tahiti
Wed 7:55 PM
Punākha
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 11:55 AM
Pyongyang
North Korea
Asia/Pyongyang
Thu 2:25 PM
Pátra
Greece
Europe/Athens
Thu 8:55 AM
Pärnu
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 8:55 AM
Pécs
Hungary
Europe/Budapest
Thu 7:55 AM
Pétionville
Haiti
America/Port-au-Prince
Thu 1:55 AM
Pātan
Nepal
Asia/Kathmandu
Thu 11:40 AM
Qalqīlyah
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 8:55 AM
Qaqortoq
Greenland
America/Godthab
Thu 3:55 AM
Qarshi
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 10:55 AM
Qormi
Malta
Europe/Malta
Thu 7:55 AM
Qo‘qon
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 10:55 AM
Quatre Bornes
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 9:55 AM
Quezon City
Philippines
Asia/Manila
Thu 1:55 PM
Quilmes
Argentina
America/Argentina/Buenos_Aires
Thu 2:55 AM
Quito
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 12:55 AM
Qulsary
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 10:55 AM
Qŭrghonteppa
Tajikistan
Asia/Dushanbe
Thu 10:55 AM
Rabat
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 5:55 AM
Rabo de Peixe
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 5:55 AM
Rafaḩ
Palestinian Territory
Asia/Gaza
Thu 8:55 AM
Ramsey
Isle of Man
Europe/Isle_of_Man
Thu 6:55 AM
Rawalpindi
Pakistan
Asia/Karachi
Thu 10:55 AM
Ra’s Bayrūt
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 8:55 AM
Recife
Brazil
America/Recife
Thu 2:55 AM
Red Deer
Canada
America/Edmonton
Wed 11:55 PM
Regina
Canada
America/Regina
Wed 11:55 PM
Reservoir
Australia
Australia/Melbourne
Thu 3:55 PM
Resistencia
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 2:55 AM
Reykjavík
Iceland
Atlantic/Reykjavik
Thu 5:55 AM
Reynosa
Mexico
America/Matamoros
Thu 12:55 AM
Riga
Latvia
Europe/Riga
Thu 8:55 AM
Rijeka
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 7:55 AM
Rio Branco
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 12:55 AM
Rio de Janeiro
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 2:55 AM
Rivera
Uruguay
America/Montevideo
Thu 2:55 AM
Riyadh
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 8:55 AM
Road Town
British Virgin Islands
America/Tortola
Thu 1:55 AM
Rockingham
Australia
Australia/Perth
Thu 1:55 PM
Rome
Italy
Europe/Rome
Thu 7:55 AM
Rondonópolis
Brazil
America/Cuiaba
Thu 1:55 AM
Rosario
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 2:55 AM
Rosarito
Mexico
America/Tijuana
Wed 10:55 PM
Roseau
Dominica
America/Dominica
Thu 1:55 AM
Rosso
Mauritania
Africa/Nouakchott
Thu 5:55 AM
Rosto de Cão
Portugal
Atlantic/Azores
Thu 5:55 AM
Rostov-na-Donu
Russia
Europe/Moscow
Thu 8:55 AM
Rotterdam
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 7:55 AM
Rubtsovsk
Russia
Asia/Omsk
Thu 11:55 AM
Rudnyy
Kazakhstan
Asia/Qyzylorda
Thu 11:55 AM
Rundu
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 7:55 AM
Ruse
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 8:55 AM
Russeifa
Jordan
Asia/Amman
Thu 8:55 AM
Ruyigi
Burundi
Africa/Bujumbura
Thu 7:55 AM
Rémire-Montjoly
French Guiana
America/Cayenne
Thu 2:55 AM
Río Gallegos
Argentina
America/Argentina/Rio_Gallegos
Thu 2:55 AM
Rîbniţa
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 8:55 AM
Rājshāhi
Bangladesh
Asia/Dhaka
Thu 11:55 AM
Sada
Mayotte
Indian/Mayotte
Thu 8:55 AM
Sagh
Chad
Africa/Ndjamena
Thu 6:55 AM
Saint Croix
U.S. Virgin Islands
America/St_Thomas
Thu 1:55 AM
Saint David\’s
Grenada
America/Grenada
Thu 1:55 AM
Saint George's
Grenada
America/Grenada
Thu 1:55 AM
Saint Helier
Jersey
Europe/Jersey
Thu 6:55 AM
Saint John
Canada
America/Moncton
Thu 2:55 AM
Saint John’s
Antigua and Barbuda
America/Antigua
Thu 1:55 AM
Saint Joseph
Dominica
America/Dominica
Thu 1:55 AM
Saint Paul’s
Saint Kitts and Nevis
America/St_Kitts
Thu 1:55 AM
Saint Peter Port
Guernsey
Europe/Guernsey
Thu 6:55 AM
Saint Peters
Montserrat
America/Montserrat
Thu 1:55 AM
Saint Petersburg
Russia
Europe/Moscow
Thu 8:55 AM
Saint-André
Reunion
Indian/Reunion
Thu 9:55 AM
Saint-Denis
Reunion
Indian/Reunion
Thu 9:55 AM
Saint-Laurent-du-Maroni
French Guiana
America/Cayenne
Thu 2:55 AM
Saint-Louis
Senegal
Africa/Dakar
Thu 5:55 AM
Saint-Paul
Reunion
Indian/Reunion
Thu 9:55 AM
Saint-Pierre
Reunion
Indian/Reunion
Thu 9:55 AM
Sainte-Anne
Guadeloupe
America/Guadeloupe
Thu 1:55 AM
Sainte-Marie
Martinique
America/Martinique
Thu 1:55 AM
Saipan
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Thu 3:55 PM
Sale
Morocco
Africa/Casablanca
Thu 5:55 AM
Salta
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 2:55 AM
Saltillo
Mexico
America/Monterrey
Thu 12:55 AM
Salto
Uruguay
America/Montevideo
Thu 2:55 AM
Salvador
Brazil
America/Bahia
Thu 2:55 AM
Salzburg
Austria
Europe/Vienna
Thu 7:55 AM
Samara
Russia
Europe/Samara
Thu 9:55 AM
Samarqand
Uzbekistan
Asia/Samarkand
Thu 10:55 AM
Same
East Timor
Asia/Dili
Thu 2:55 PM
Sampit
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 12:55 PM
Samut Prakan
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 12:55 PM
San Antonio
United States
America/Chicago
Thu 12:55 AM
San Carlos de Bariloche
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 2:55 AM
San Diego
United States
America/Los_Angeles
Wed 10:55 PM
San Fernando
Trinidad and Tobago
America/Port_of_Spain
Thu 1:55 AM
San Fernando del Valle de Catamarca
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 2:55 AM
San Francisco
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 11:55 PM
San Ignacio
Belize
America/Belize
Wed 11:55 PM
San Jose
United States
America/Los_Angeles
Wed 10:55 PM
San Jose Village
Northern Mariana Islands
Pacific/Saipan
Thu 3:55 PM
San José
Costa Rica
America/Costa_Rica
Wed 11:55 PM
San Juan
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 2:55 AM
San Juan Sacatepéquez
Guatemala
America/Guatemala
Wed 11:55 PM
San Lorenzo
Paraguay
America/Asuncion
Thu 1:55 AM
San Luis
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 2:55 AM
San Luis Río Colorado
Mexico
America/Hermosillo
Wed 10:55 PM
San Marino
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 7:55 AM
San Martín
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Thu 2:55 AM
San Miguel
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 11:55 PM
San Miguel de Cozumel
Mexico
America/Cancun
Thu 12:55 AM
San Miguel de Tucumán
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 2:55 AM
San Miguelito
Panama
America/Panama
Thu 12:55 AM
San Pawl il-Baħar
Malta
Europe/Malta
Thu 7:55 AM
San Pedro
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 2:55 AM
San Pedro de Macorís
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 1:55 AM
San Pedro Sula
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 11:55 PM
San Rafael
Argentina
America/Argentina/Mendoza
Thu 2:55 AM
San Salvador
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 11:55 PM
San Salvador de Jujuy
Argentina
America/Argentina/Jujuy
Thu 2:55 AM
San-Pédro
Ivory Coast
Africa/Abidjan
Thu 5:55 AM
Sanaa
Yemen
Asia/Aden
Thu 8:55 AM
Sandakan
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 1:55 PM
Sant Julià de Lòria
Andorra
Europe/Andorra
Thu 7:55 AM
Santa Ana
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 11:55 PM
Santa Cruz
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 4:55 AM
Santa Cruz de la Sierra
Bolivia
America/La_Paz
Thu 1:55 AM
Santa Cruz de Tenerife
Spain
Atlantic/Canary
Thu 6:55 AM
Santa Fe de la Vera Cruz
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 2:55 AM
Santa Lucía
Argentina
America/Argentina/San_Juan
Thu 2:55 AM
Santa Maria
Cape Verde
Atlantic/Cape_Verde
Thu 4:55 AM
Santa Rosa
Argentina
America/Argentina/Salta
Thu 2:55 AM
Santana
Portugal
Atlantic/Madeira
Thu 6:55 AM
Santarém
Brazil
America/Santarem
Thu 2:55 AM
Santiago
Chile
America/Santiago
Thu 1:55 AM
Santiago de Cuba
Cuba
America/Havana
Thu 1:55 AM
Santiago de los Caballeros
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 1:55 AM
Santiago del Estero
Argentina
America/Argentina/Cordoba
Thu 2:55 AM
Santo António
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Thu 5:55 AM
Santo Domingo
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 1:55 AM
Santo Domingo de los Colorados
Ecuador
America/Guayaquil
Thu 12:55 AM
Santo Domingo Oeste
Dominican Republic
America/Santo_Domingo
Thu 1:55 AM
Sapporo
Japan
Asia/Tokyo
Thu 2:55 PM
Sarajevo
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 7:55 AM
Saratov
Russia
Europe/Volgograd
Thu 8:55 AM
Saskatoon
Canada
America/Regina
Wed 11:55 PM
Savannakhét
Laos
Asia/Vientiane
Thu 12:55 PM
Savave Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 5:55 PM
Schaan
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 7:55 AM
Schifflange
Luxembourg
Europe/Luxembourg
Thu 7:55 AM
Seattle
United States
America/Los_Angeles
Wed 10:55 PM
Sector 2
Romania
Europe/Bucharest
Thu 8:55 AM
Sector 3
Romania
Europe/Bucharest
Thu 8:55 AM
Sector 6
Romania
Europe/Bucharest
Thu 8:55 AM
Seeb
Oman
Asia/Muscat
Thu 9:55 AM
Selebi-Phikwe
Botswana
Africa/Gaborone
Thu 7:55 AM
Selkirk
Canada
America/Winnipeg
Thu 12:55 AM
Sena Madureira
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 12:55 AM
Seoul
South Korea
Asia/Seoul
Thu 2:55 PM
Seria
Brunei
Asia/Brunei
Thu 1:55 PM
Serravalle
San Marino
Europe/San_Marino
Thu 7:55 AM
Setúbal
Portugal
Europe/Lisbon
Thu 6:55 AM
Sevastopol
Russia
Europe/Simferopol
Thu 8:55 AM
Seversk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 12:55 PM
Sevilla
Spain
Europe/Madrid
Thu 7:55 AM
Sfax
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 6:55 AM
Shalkar
Kazakhstan
Asia/Oral
Thu 10:55 AM
Shalqar
Kazakhstan
Asia/Aqtobe
Thu 10:55 AM
Shanghai
China
Asia/Shanghai
Thu 1:55 PM
Sharjah
United Arab Emirates
Asia/Dubai
Thu 9:55 AM
Shenzhen
China
Asia/Shanghai
Thu 1:55 PM
Shetpe
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 10:55 AM
Shihezi
China
Asia/Urumqi
Thu 11:55 AM
Shkodër
Albania
Europe/Tirane
Thu 7:55 AM
Shymkent
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 11:55 AM
Sidon
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 8:55 AM
Siem Reap
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 12:55 PM
Sigavé
Wallis and Futuna
Pacific/Wallis
Thu 5:55 PM
Sihanoukville
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 12:55 PM
Sikasso
Mali
Africa/Bamako
Thu 5:55 AM
Simferopol
Russia
Europe/Simferopol
Thu 8:55 AM
Singapore
Singapore
Asia/Singapore
Thu 1:55 PM
Singkawang
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 12:55 PM
Sinop
Brazil
America/Cuiaba
Thu 1:55 AM
Sint Michiel Liber
Curacao
America/Curacao
Thu 1:55 AM
Sisimiut
Greenland
America/Godthab
Thu 3:55 AM
Sitka
United States
America/Sitka
Wed 9:55 PM
Skopje
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 7:55 AM
Smara
Western Sahara
Africa/El_Aaiun
Thu 5:55 AM
Sofia
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 8:55 AM
Sohar
Oman
Asia/Muscat
Thu 9:55 AM
Sokhumi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 9:55 AM
Sokodé
Togo
Africa/Lome
Thu 5:55 AM
Sola
Vanuatu
Pacific/Efate
Thu 4:55 PM
Sorong
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 2:55 PM
Soufrière
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 1:55 AM
Sousse
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 6:55 AM
South Bend
United States
America/Indiana/Indianapolis
Thu 1:55 AM
Sovetsk
Russia
Europe/Kaliningrad
Thu 7:55 AM
Soweto
South Africa
Africa/Johannesburg
Thu 7:55 AM
Soyapango
El Salvador
America/El_Salvador
Wed 11:55 PM
Spanish Town
Jamaica
America/Jamaica
Thu 12:55 AM
Speightstown
Barbados
America/Barbados
Thu 1:55 AM
Split
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 7:55 AM
St. John's
Canada
America/St_Johns
Thu 3:25 AM
Stanley
Falkland Islands
Atlantic/Stanley
Thu 2:55 AM
Stavanger
Norway
Europe/Oslo
Thu 7:55 AM
Sterling Heights
United States
America/Detroit
Thu 1:55 AM
Stockholm
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 7:55 AM
Suai
East Timor
Asia/Dili
Thu 2:55 PM
Sucre
Bolivia
America/La_Paz
Thu 1:55 AM
Suez
Egypt
Africa/Cairo
Thu 7:55 AM
Sulţānah
Saudi Arabia
Asia/Riyadh
Thu 8:55 AM
Sumqayıt
Azerbaijan
Asia/Baku
Thu 9:55 AM
Surabaya
Indonesia
Asia/Jakarta
Thu 12:55 PM
Surrey
Canada
America/Vancouver
Wed 10:55 PM
Susuman
Russia
Asia/Magadan
Thu 4:55 PM
Suva
Fiji
Pacific/Fiji
Thu 5:55 PM
Swakopmund
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 7:55 AM
Swift Current
Canada
America/Swift_Current
Wed 11:55 PM
Sydney
Australia
Australia/Sydney
Thu 3:55 PM
Sydney Mines
Canada
America/Glace_Bay
Thu 2:55 AM
Syevyerodonets’k
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 8:55 AM
Syzran’
Russia
Europe/Samara
Thu 9:55 AM
Szeged
Hungary
Europe/Budapest
Thu 7:55 AM
São Cristóvão
Brazil
America/Maceio
Thu 2:55 AM
São Luís
Brazil
America/Fortaleza
Thu 2:55 AM
São Paulo
Brazil
America/Sao_Paulo
Thu 2:55 AM
São Tomé
Sao Tome and Principe
Africa/Sao_Tome
Thu 5:55 AM
Ségou
Mali
Africa/Bamako
Thu 5:55 AM
Ta`ū
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 6:55 PM
Tabriz
Iran
Asia/Tehran
Thu 10:25 AM
Tadjoura
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 8:55 AM
Tafí Viejo
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 2:55 AM
Taguatinga
Brazil
America/Araguaina
Thu 2:55 AM
Taichung
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 1:55 PM
Tainan
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 1:55 PM
Taiohae
French Polynesia
Pacific/Marquesas
Wed 8:25 PM
Taipei
Taiwan
Asia/Taipei
Thu 1:55 PM
Takeo
Cambodia
Asia/Phnom_Penh
Thu 12:55 PM
Takoradi
Ghana
Africa/Accra
Thu 5:55 AM
Tallinn
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 8:55 AM
Tamale
Ghana
Africa/Accra
Thu 5:55 AM
Tampere
Finland
Europe/Helsinki
Thu 8:55 AM
Tamuning-Tumon-Harmon Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 3:55 PM
Tanjungpinang
Indonesia
Asia/Pontianak
Thu 12:55 PM
Tanrake Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 5:55 PM
Tarauacá
Brazil
America/Rio_Branco
Thu 12:55 AM
Tarawa
Kiribati
Pacific/Tarawa
Thu 5:55 PM
Taraz
Kazakhstan
Asia/Almaty
Thu 11:55 AM
Tarhuna
Libya
Africa/Tripoli
Thu 7:55 AM
Tartu
Estonia
Europe/Tallinn
Thu 8:55 AM
Tashkent
Uzbekistan
Asia/Tashkent
Thu 10:55 AM
Taulaga
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 6:55 PM
Tawau
Malaysia
Asia/Kuching
Thu 1:55 PM
Ta‘izz
Yemen
Asia/Aden
Thu 8:55 AM
Tbilisi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 9:55 AM
Tecate
Mexico
America/Tijuana
Wed 10:55 PM
Tegucigalpa
Honduras
America/Tegucigalpa
Wed 11:55 PM
Tehran
Iran
Asia/Tehran
Thu 10:25 AM
Tel Aviv
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 8:55 AM
Telde
Spain
Atlantic/Canary
Thu 6:55 AM
Tell City
United States
America/Indiana/Tell_City
Thu 12:55 AM
Tepic
Mexico
America/Mazatlan
Wed 11:55 PM
Teresina
Brazil
America/Fortaleza
Thu 2:55 AM
Ternate
Indonesia
Asia/Jayapura
Thu 2:55 PM
Tetovo
Macedonia
Europe/Skopje
Thu 7:55 AM
The Bottom
Bonaire,Saint Eustatius and Saba
America/Kralendijk
Thu 1:55 AM
The Hague
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 7:55 AM
The Valley
Anguilla
America/Anguilla
Thu 1:55 AM
Thessaloníki
Greece
Europe/Athens
Thu 8:55 AM
Thimphu
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 11:55 AM
Thinadhoo
Maldives
Indian/Maldives
Thu 10:55 AM
Thiès Nones
Senegal
Africa/Dakar
Thu 5:55 AM
Thompson
Canada
America/Winnipeg
Thu 12:55 AM
Thunder Bay
Canada
America/Thunder_Bay
Thu 1:55 AM
Tianjin
China
Asia/Shanghai
Thu 1:55 PM
Tijuana
Mexico
America/Tijuana
Wed 10:55 PM
Tipitapa
Nicaragua
America/Managua
Wed 11:55 PM
Tirana
Albania
Europe/Tirane
Thu 7:55 AM
Tiraspolul
Moldova
Europe/Chisinau
Thu 8:55 AM
Toamasina
Madagascar
Indian/Antananarivo
Thu 8:55 AM
Tocumen
Panama
America/Panama
Thu 12:55 AM
Tofol
Micronesia
Pacific/Kosrae
Thu 4:55 PM
Toga Village
Tuvalu
Pacific/Funafuti
Thu 5:55 PM
Tokyo
Japan
Asia/Tokyo
Thu 2:55 PM
Tol’yatti
Russia
Europe/Samara
Thu 9:55 AM
Tomsk
Russia
Asia/Novosibirsk
Thu 12:55 PM
Toronto
Canada
America/Toronto
Thu 1:55 AM
Torreon
Mexico
America/Monterrey
Thu 12:55 AM
Tortola
British Virgin Islands
America/Tortola
Thu 1:55 AM
Touba
Senegal
Africa/Dakar
Thu 5:55 AM
Toulouse
France
Europe/Paris
Thu 7:55 AM
Townsville
Australia
Australia/Brisbane
Thu 3:55 PM
Trelew
Argentina
America/Argentina/Catamarca
Thu 2:55 AM
Triesen
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 7:55 AM
Triolet
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 9:55 AM
Tripoli
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 8:55 AM
Trondheim
Norway
Europe/Oslo
Thu 7:55 AM
Trujillo
Peru
America/Lima
Thu 12:55 AM
Truro
Canada
America/Halifax
Thu 2:55 AM
Três Lagoas
Brazil
America/Campo_Grande
Thu 1:55 AM
Tsirang
Bhutan
Asia/Thimphu
Thu 11:55 AM
Tsuen Wan
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 1:55 PM
Tucson
United States
America/Phoenix
Wed 10:55 PM
Tulaghi
Solomon Islands
Pacific/Guadalcanal
Thu 4:55 PM
Tung Chung
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 1:55 PM
Tunis
Tunisia
Africa/Tunis
Thu 6:55 AM
Turin
Italy
Europe/Rome
Thu 7:55 AM
Turku
Finland
Europe/Helsinki
Thu 8:55 AM
Turpan
China
Asia/Urumqi
Thu 11:55 AM
Tutong
Brunei
Asia/Brunei
Thu 1:55 PM
Tuzla
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 7:55 AM
Tvøroyri
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 6:55 AM
Tyre
Lebanon
Asia/Beirut
Thu 8:55 AM
Tébessa
Algeria
Africa/Algiers
Thu 6:55 AM
Tórshavn
Faroe Islands
Atlantic/Faroe
Thu 6:55 AM
Türkmenabat
Turkmenistan
Asia/Ashgabat
Thu 10:55 AM
Tāfuna
American Samoa
Pacific/Pago_Pago
Wed 6:55 PM
Uaboe
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 5:55 PM
Udon Thani
Thailand
Asia/Bangkok
Thu 12:55 PM
Ufa
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 10:55 AM
Ulaangom
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 12:55 PM
Ulan Bator
Mongolia
Asia/Ulaanbaatar
Thu 1:55 PM
Ulan-Ude
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 1:55 PM
Uliastay
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 12:55 PM
Ulimang
Palau
Pacific/Palau
Thu 2:55 PM
Umm Şalāl Muḩammad
Qatar
Asia/Qatar
Thu 8:55 AM
Uppsala
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 7:55 AM
Ushuaia
Argentina
America/Argentina/Ushuaia
Thu 2:55 AM
Ussuriysk
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 3:55 PM
Ust-Nera
Russia
Asia/Magadan
Thu 4:55 PM
Ust’-Ilimsk
Russia
Asia/Irkutsk
Thu 1:55 PM
Utrecht
Netherlands
Europe/Amsterdam
Thu 7:55 AM
Uzhhorod
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 8:55 AM
Vacoas
Mauritius
Indian/Mauritius
Thu 9:55 AM
Vaduz
Liechtenstein
Europe/Vaduz
Thu 7:55 AM
Valencia
Spain
Europe/Madrid
Thu 7:55 AM
Valle de Banderas
Mexico
America/Bahia_Banderas
Thu 12:55 AM
Valparaíso
Chile
America/Santiago
Thu 1:55 AM
Vanadzor
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 9:55 AM
Vancouver
Canada
America/Vancouver
Wed 10:55 PM
Vantaa
Finland
Europe/Helsinki
Thu 8:55 AM
Varna
Bulgaria
Europe/Sofia
Thu 8:55 AM
Vatican City
Vatican
Europe/Vatican
Thu 7:55 AM
Vec-Liepāja
Latvia
Europe/Riga
Thu 8:55 AM
Velenje
Slovenia
Europe/Ljubljana
Thu 7:55 AM
Victoria
Seychelles
Indian/Mahe
Thu 9:55 AM
Vienna
Austria
Europe/Vienna
Thu 7:55 AM
Vientiane
Laos
Asia/Vientiane
Thu 12:55 PM
Vieux Fort
Saint Lucia
America/St_Lucia
Thu 1:55 AM
Vilhena
Brazil
America/Porto_Velho
Thu 1:55 AM
Villa Mercedes
Argentina
America/Argentina/San_Luis
Thu 2:55 AM
Villa Nueva
Guatemala
America/Guatemala
Wed 11:55 PM
Vilnius
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 8:55 AM
Vilyuchinsk
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 5:55 PM
Vincennes
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 1:55 AM
Vitebsk
Belarus
Europe/Minsk
Thu 8:55 AM
Vitória da Conquista
Brazil
America/Bahia
Thu 2:55 AM
Viña del Mar
Chile
America/Santiago
Thu 1:55 AM
Vladivostok
Russia
Asia/Vladivostok
Thu 3:55 PM
Vlorë
Albania
Europe/Tirane
Thu 7:55 AM
Volgograd
Russia
Europe/Volgograd
Thu 8:55 AM
Volzhskiy
Russia
Europe/Volgograd
Thu 8:55 AM
Vynohradiv
Ukraine
Europe/Uzhgorod
Thu 8:55 AM
Várzea Grande
Brazil
America/Cuiaba
Thu 1:55 AM
Västerås
Sweden
Europe/Stockholm
Thu 7:55 AM
Waipahu
United States
Pacific/Honolulu
Wed 7:55 PM
Waitakere
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 5:55 PM
Waitangi
New Zealand
Pacific/Chatham
Thu 6:40 PM
Walvis Bay
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 7:55 AM
Warren
United States
America/Detroit
Thu 1:55 AM
Warsaw
Poland
Europe/Warsaw
Thu 7:55 AM
Washington
United States
America/Indiana/Vincennes
Thu 1:55 AM
Wau
South Sudan
Africa/Juba
Thu 8:55 AM
Wellington
New Zealand
Pacific/Auckland
Thu 5:55 PM
Weno Town
Micronesia
Pacific/Chuuk
Thu 3:55 PM
Wesley
Dominica
America/Dominica
Thu 1:55 AM
West Bay
Cayman Islands
America/Cayman
Thu 12:55 AM
West End
Bahamas
America/Nassau
Thu 1:55 AM
West Island
Cocos Islands
Indian/Cocos
Thu 12:25 PM
West Jerusalem
Israel
Asia/Jerusalem
Thu 8:55 AM
Whitehorse
Canada
America/Whitehorse
Wed 10:55 PM
Willemstad
Curacao
America/Curacao
Thu 1:55 AM
Windhoek
Namibia
Africa/Windhoek
Thu 7:55 AM
Winnipeg
Canada
America/Winnipeg
Thu 12:55 AM
Wollongong
Australia
Australia/Sydney
Thu 3:55 PM
Wotje
Marshall Islands
Pacific/Majuro
Thu 5:55 PM
Wrocław
Poland
Europe/Warsaw
Thu 7:55 AM
New Caledonia
Pacific/Noumea
Thu 4:55 PM
Wādī as Sīr
Jordan
Asia/Amman
Thu 8:55 AM
Xam Nua
Laos
Asia/Vientiane
Thu 12:55 PM
Yakutsk
Russia
Asia/Yakutsk
Thu 2:55 PM
Yalta
Russia
Europe/Simferopol
Thu 8:55 AM
Yangon
Myanmar
Asia/Rangoon
Thu 12:25 PM
Yaoundé
Cameroon
Africa/Douala
Thu 6:55 AM
Yaren
Nauru
Pacific/Nauru
Thu 5:55 PM
Yei
South Sudan
Africa/Juba
Thu 8:55 AM
Yekaterinburg
Russia
Asia/Yekaterinburg
Thu 10:55 AM
Yelizovo
Russia
Asia/Kamchatka
Thu 5:55 PM
Yellowknife
Canada
America/Yellowknife
Wed 11:55 PM
Yeraliyev
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 10:55 AM
Yerba Buena
Argentina
America/Argentina/Tucuman
Thu 2:55 AM
Yerevan
Armenia
Asia/Yerevan
Thu 9:55 AM
Yevpatoriya
Russia
Europe/Simferopol
Thu 8:55 AM
Yigo Village
Guam
Pacific/Guam
Thu 3:55 PM
Yokohama
Japan
Asia/Tokyo
Thu 2:55 PM
Yuen Long Kau Hui
Hong Kong
Asia/Hong_Kong
Thu 1:55 PM
Yuzhno-Sakhalinsk
Russia
Asia/Sakhalin
Thu 4:55 PM
Zagreb
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 7:55 AM
Zagreb - Centar
Croatia
Europe/Zagreb
Thu 7:55 AM
Zanzibar
Tanzania
Africa/Dar_es_Salaam
Thu 8:55 AM
Zaporizhzhya
Ukraine
Europe/Zaporozhye
Thu 8:55 AM
Zaragoza
Spain
Europe/Madrid
Thu 7:55 AM
Zarqa
Jordan
Asia/Amman
Thu 8:55 AM
Zenica
Bosnia and Herzegovina
Europe/Sarajevo
Thu 7:55 AM
Zhanaozen
Kazakhstan
Asia/Aqtau
Thu 10:55 AM
Zhanjiang
China
Asia/Urumqi
Thu 11:55 AM
Zhongshan
China
Asia/Urumqi
Thu 11:55 AM
Zinder
Niger
Africa/Niamey
Thu 6:55 AM
Znamensk
Russia
Europe/Astrakhan
Thu 9:55 AM
Zomba
Malawi
Africa/Blantyre
Thu 7:55 AM
Zugdidi
Georgia
Asia/Tbilisi
Thu 9:55 AM
Zürich
Switzerland
Europe/Zurich
Thu 7:55 AM
Århus
Denmark
Europe/Copenhagen
Thu 7:55 AM
Ölgiy
Mongolia
Asia/Hovd
Thu 12:55 PM
Ürümqi
China
Asia/Urumqi
Thu 11:55 AM
İstanbul
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 8:55 AM
İzmir
Turkey
Europe/Istanbul
Thu 8:55 AM
Łódź
Poland
Europe/Warsaw
Thu 7:55 AM
Şabāḩ as Sālim
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 8:55 AM
Şalālah
Oman
Asia/Muscat
Thu 9:55 AM
Šiauliai
Lithuania
Europe/Vilnius
Thu 8:55 AM
Ţūlkarm
Palestinian Territory
Asia/Hebron
Thu 8:55 AM
Żabbar
Malta
Europe/Malta
Thu 7:55 AM
Žilina
Slovakia
Europe/Bratislava
Thu 7:55 AM
Ḏânan
Djibouti
Africa/Djibouti
Thu 8:55 AM
Ḩamāh
Syria
Asia/Damascus
Thu 8:55 AM
Ḩawallī
Kuwait
Asia/Kuwait
Thu 8:55 AM
‘Ohonua
Tonga
Pacific/Tongatapu
Thu 6:55 PM

Zkratky časového pásma

Zkratka
Časové pásmo
Ofset
Aktuální čas
ACDT
Australský centrální letní čas
UTC + 10: 30
Thu 3:25 PM
ACDT
Centrální letní čas (Austrálie)
UTC + 10: 30
Thu 3:25 PM
ACST
Australský centrální standardní čas
UTC + 09: 30
Thu 12:55 AM
ACST
Centrální standardní čas (Austrálie)
UTC + 09: 30
Thu 12:55 AM
ACT
Akční čas
UTC-05
Thu 12:55 AM
ACT
ASEAN společný čas
UTC + 06: 30 - UTC + 09
Thu 12:55 AM
ADT
Denní světlo Atlantiku
UTC-03
Thu 2:55 AM
AEDT
Australský východní letní čas
UTC + 11
Thu 3:55 PM
AEDT
Východní letní čas (Austrálie)
UTC + 11
Thu 3:55 PM
AEST
Australský východní standardní čas
UTC + 10
Thu 3:55 PM
AEST
Východní standardní čas (Austrálie)
UTC + 10
Thu 3:55 PM
AFT
Afghánistán čas
UTC + 04: 30
Thu 10:25 AM
AKDT
Denní světlo na Aljašce
UTC-08
Wed 9:55 PM
AKST
Aljašský standardní čas
UTC-09
Wed 9:55 PM
AMST
Amazonský letní čas (Brazílie) [1]
UTC-03
Thu 9:55 AM
AMT
Amazonský čas (Brazílie) [2]
UTC-04
Thu 9:55 AM
AMT
Arménský čas
UTC + 04
Thu 9:55 AM
ART
Argentina Čas
UTC-03
Thu 2:55 AM
AST
Arabský standardní čas
UTC + 03
Thu 8:55 AM
AST
Atlantic Standard Time
UTC-04
Thu 8:55 AM
AWST
Australský západní standardní čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
AZOST
Letní čas Azory
UTC ± 00
Thu 5:55 AM
AZOT
Standardní čas Azory
UTC-01
Thu 5:55 AM
AZT
Azerbajdžánský čas
UTC + 04
Thu 9:55 AM
BDT
Brunejský čas
UTC + 08
Wed 8:55 PM
BIOT
Britský čas Indického oceánu
UTC + 06
BIT
Baker Island čas
UTC-12
BOT
Bolívie čas
UTC-04
Thu 1:55 AM
BRST
Brasílský letní čas
UTC-02
Thu 2:55 AM
BRT
Brasilia Time
UTC-03
Thu 2:55 AM
BST
Bangladéšský standardní čas
UTC + 06
Thu 6:55 AM
BST
Bougainville Standard Time [3]
UTC + 11
Thu 6:55 AM
BST
Britský letní čas (britský standardní čas od února 1968 do října 1971)
UTC + 01
Thu 6:55 AM
BTT
Bhútánský čas
UTC + 06
Thu 11:55 AM
CAT
Střední Afrika Čas
UTC + 02
Wed 9:55 PM
CCT
Kokosové ostrovy Čas
UTC + 06: 30
Thu 12:25 PM
CDT
Centrální denní světlo (Severní Amerika)
UTC-05
Thu 12:55 AM
CDT
Kuba denní světlo [4]
UTC-04
Thu 12:55 AM
CEST
Středoevropský letní čas (sr o HAEC)
UTC + 02
Thu 7:55 AM
CET
Středoevropský čas
UTC + 01
Thu 7:55 AM
CHADT
Chatham Daylight Time
UTC + 13: 45
Thu 6:40 PM
CHAST
Chatham Standardní čas
UTC + 12: 45
Thu 6:40 PM
CHOST
Choibalsan letní čas
UTC + 09
Thu 1:55 PM
CHOT
Choibalsan standardní čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
CHST
Chamorro Standardní čas
UTC + 10
Thu 3:55 PM
CHUT
Chuuk čas
UTC + 10
Thu 3:55 PM
CIST
Clipperton ostrovní standardní čas
UTC-08
CIT
Střední Indonésie Čas
UTC + 08
CKT
Cook Island čas
UTC-10
Wed 7:55 PM
CLST
Chile Letní čas
UTC-03
Thu 1:55 AM
CLT
Čilský standardní čas
UTC-04
Thu 1:55 AM
COST
Kolumbijský letní čas
UTC-04
Thu 12:55 AM
COT
Kolumbie Čas
UTC-05
Thu 12:55 AM
CST
Centrální standardní čas (Severní Amerika)
UTC-06
Thu 12:55 AM
CST
Čínský standardní čas
UTC + 08
Thu 12:55 AM
CST
Kuba Standardní čas
UTC-05
Thu 12:55 AM
CT
Čína čas
UTC + 08
CVT
Kapverdský čas
UTC-01
Thu 4:55 AM
CWST
Střední západní standardní čas (Austrálie) neoficiální
UTC + 08: 45
CXT
Vánoční ostrovní čas
UTC + 07
Thu 12:55 PM
DAVT
Davisův čas
UTC + 07
Thu 12:55 PM
DDUT
Dumont d'Urville Čas
UTC + 10
Thu 3:55 PM
DFT
AIX specifický ekvivalent středoevropského času [5]
UTC + 01
EASST
Velikonoční ostrov Letní čas
UTC-05
Wed 11:55 PM
EAST
Velikonoční ostrovní standardní čas
UTC-06
Wed 11:55 PM
EAT
Východoafrická doba
UTC + 03
Thu 7:55 AM
ECT
Východočeský karibský čas (nerozpoznává DST)
UTC-04
Thu 12:55 AM
ECT
Ekvádor čas
UTC-05
Thu 12:55 AM
EDT
Východ slunce (Severní Amerika)
UTC-04
Thu 1:55 AM
EEST
Východoevropský letní čas
UTC + 03
Thu 8:55 AM
EET
Východoevropský čas
UTC + 02
Thu 8:55 AM
EGST
Východní Grónsko letní čas
UTC ± 00
Thu 5:55 AM
EGT
Východní čas Grónska
UTC-01
Thu 5:55 AM
EIT
Východní indonéský čas
UTC + 09
EST
Výchozí standardní čas (Severní Amerika)
UTC-05
Thu 1:55 AM
FET
Další východní evropský čas
UTC + 03
Thu 7:55 AM
FJT
Fidži čas
UTC + 12
Thu 5:55 PM
FKST
Falklandské ostrovy Letní čas
UTC-03
Thu 2:55 AM
FKT
Falklandské ostrovy Čas
UTC-04
Thu 2:55 AM
FNT
Fernando de Noronha Čas
UTC-02
Thu 3:55 AM
GALT
Galapágův čas
UTC-06
Wed 11:55 PM
GAMT
Gambier ostrovy
UTC-09
Wed 8:55 PM
GET
Standardní čas v Georgii
UTC + 04
Thu 9:55 AM
GFT
Francouzská Guyana Čas
UTC-03
Thu 2:55 AM
GILT
Gilbert Island čas
UTC + 12
Thu 5:55 PM
GIT
Gambier Island čas
UTC-09
GMT
Greenwichský čas
UTC ± 00
Thu 5:55 AM
GST
Standardní čas v Perském zálivu
UTC + 04
Thu 9:55 AM
GST
Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy
UTC-02
Thu 9:55 AM
GYT
Guyana Time
UTC-04
Thu 1:55 AM
HADT
Havajsko-aleutské letní čas
UTC-09
Wed 8:55 PM
HAEC
Heure Avancée d'Europe Centrale franšízoval název pro CEST
UTC + 02
HAST
Havajsko-Aleutínský standardní čas
UTC-10
Wed 8:55 PM
HKT
Hong Kong Time
UTC + 08
Thu 1:55 PM
HMT
Heard a McDonald Islands čas
UTC + 05
Thu 1:55 AM
HOVST
Letní čas Khovd
UTC + 08
Thu 12:55 PM
HOVT
Khovd standardní čas
UTC + 07
Thu 12:55 PM
ICT
Indochina čas
UTC + 07
Thu 12:55 PM
IDT
Denní světlo Izraele
UTC + 03
Thu 8:55 AM
IOT
Indický oceán
UTC + 03
Thu 11:55 AM
IRDT
Denní světlo Íránu
UTC + 04: 30
Thu 10:25 AM
IRKT
Irkutsk čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
IRST
Íránský standardní čas
UTC + 03: 30
Thu 10:25 AM
IST
Indický standardní čas
UTC + 05: 30
Thu 8:55 AM
IST
Irský standardní čas [6]
UTC + 01
Thu 8:55 AM
IST
Izraelský standardní čas
UTC + 02
Thu 8:55 AM
JST
Japonský standardní čas
UTC + 09
Thu 2:55 PM
KGT
Kyrgyzstán čas
UTC + 06
Thu 11:55 AM
KOST
Kosrae čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
KRAT
Krasnojarsk čas
UTC + 07
Thu 12:55 PM
KST
Kórejský standardní čas
UTC + 09
Thu 2:55 PM
LHST
Lord Howe Standardní čas
UTC + 10: 30
Thu 4:25 PM
LHST
Letní čas lorda Howea
UTC + 11
Thu 4:25 PM
LINT
Časy linky ostrovů
UTC + 14
Thu 7:55 PM
MAGT
Magadan čas
UTC + 12
Thu 4:55 PM
MART
Marquesas ostrovy Čas
UTC-09: 30
Wed 8:25 PM
MAWT
Mawson Station Time
UTC + 05
Thu 10:55 AM
MDT
Horský denní světlo (Severní Amerika)
UTC-06
Wed 11:55 PM
MEST
Středoevropský letní čas Stejná zóna jako CEST
UTC + 02
MET
Středoevropský čas Stejná zóna jako CET
UTC + 01
MHT
Marshallovy ostrovy
UTC + 12
Thu 5:55 PM
MIST
Macquarie Island Station čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
MIT
Marquesas ostrovy Čas
UTC-09: 30
MMT
Standardní čas Myanmaru
UTC + 06: 30
Thu 8:55 AM
MSK
Moskevský čas
UTC + 03
Thu 8:55 AM
MST
Standardní čas Malajsie
UTC + 08
Wed 11:55 PM
MST
Horský standardní čas (Severní Amerika)
UTC-07
Wed 11:55 PM
MUT
Mauricius čas
UTC + 04
Thu 9:55 AM
MVT
Maledivy Čas
UTC + 05
Thu 10:55 AM
MYT
Malajsie čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
NCT
Nový Kaledonický čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
NDT
Denní světlo Newfoundland
UTC-02: 30
Thu 3:25 AM
NFT
Norfolk čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
NPT
Nepál čas
UTC + 05: 45
Thu 3:25 AM
NST
Novýfoundlandský standardní čas
UTC-03: 30
Thu 3:25 AM
NT
Novýfoundlandský čas
UTC-03: 30
NUT
Niue Čas
UTC-11
Wed 6:55 PM
NZDT
Denní světlo na Novém Zélandu
UTC + 13
Thu 5:55 PM
NZST
Nový Zéland Standardní čas
UTC + 12
Thu 5:55 PM
OMST
Omsk čas
UTC + 06
Thu 11:55 AM
ORAT
Ústní čas
UTC + 05
Thu 10:55 AM
PDT
Tichomořský denní světlo (Severní Amerika)
UTC-07
Wed 10:55 PM
PET
Peru Čas
UTC-05
Thu 12:55 AM
PETT
Kamčatka Čas
UTC + 12
Thu 5:55 PM
PGT
Papua-Nová Guinea Čas
UTC + 10
Thu 4:55 PM
PHOT
Phoenix Island čas
UTC + 13
Thu 6:55 PM
PHT
Filipínský čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
PKT
Pákistánský standardní čas
UTC + 05
Thu 10:55 AM
PMDT
Saint Pierre a Miquelon Denní světlo
UTC-02
Thu 3:55 AM
PMST
Standardní čas Saint Pierre a Miquelon
UTC-03
Thu 3:55 AM
PONT
Pohnpei Standardní čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
PST
Pacific Standard Time (Severní Amerika)
UTC-08
Wed 10:55 PM
PST
Filipínský standardní čas
UTC + 08
Wed 10:55 PM
PYST
Paraguay Summer Time (Jižní Amerika) [7]
UTC-03
Thu 1:55 AM
PYT
Paraguay Čas (Jižní Amerika) [8]
UTC-04
Thu 1:55 AM
RET
Réunion Čas
UTC + 04
Thu 9:55 AM
ROTT
Rothera Research Station Čas
UTC-03
Thu 2:55 AM
SAKT
Sachalinský ostrovní čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
SAMT
Samara čas
UTC + 04
Thu 10:55 AM
SAST
Jihoafrický standardní čas
UTC + 02
Thu 7:55 AM
SBT
Čas Šalamounových ostrovů
UTC + 11
Thu 4:55 PM
SCT
Seychelský čas
UTC + 04
Thu 9:55 AM
SDT
Samoa Daylight Time
UTC-10
Thu 6:55 PM
SGT
Singapurský čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
SLST
Standardní čas Srí Lanky
UTC + 05: 30
SRET
Srednekolymsk Čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
SRT
Surinam čas
UTC-03
Thu 2:55 AM
SST
Samoa Standardní čas
UTC-11
Wed 6:55 PM
SST
Singapurský standardní čas
UTC + 08
Wed 6:55 PM
SYOT
Čas stanice Showa
UTC + 03
Thu 8:55 AM
TAHT
Tahiti čas
UTC-10
Wed 7:55 PM
TFT
Indie / Kerguelen
UTC + 05
Thu 10:55 AM
THA
Standardní čas v Thajsku
UTC + 07
TJT
Tádžikistán čas
UTC + 05
Thu 10:55 AM
TKT
Tokelaův čas
UTC + 13
Thu 6:55 PM
TLT
Timor Leste čas
UTC + 09
Thu 2:55 PM
TMT
Turkmenistan Čas
UTC + 05
Thu 10:25 AM
TOT
Tonga čas
UTC + 13
Thu 6:55 PM
TRT
Turecko Čas
UTC + 03
Thu 8:55 AM
TVT
Tuvalu čas
UTC + 12
Thu 5:55 PM
ULAST
Ulaanbaatarský letní čas
UTC + 09
Thu 1:55 PM
ULAT
Ulaanbaatar Standardní čas
UTC + 08
Thu 1:55 PM
USZ1
Kaliningradský čas
UTC + 02
UTC
Koordinovaný univerzální čas
UTC ± 00
Thu 7:55 AM
UYST
Uruguayský letní čas
UTC-02
Thu 2:55 AM
UYT
Uruguayský standardní čas
UTC-03
Thu 2:55 AM
UZT
Uzbekistánský čas
UTC + 05
Thu 10:55 AM
VET
Venezuelský standardní čas
UTC-04
Thu 1:55 AM
VLAT
Vladivostok čas
UTC + 10
Thu 3:55 PM
VOLT
Volgograd čas
UTC + 04
Thu 8:55 AM
VOST
Vostok Station Time
UTC + 06
Thu 11:55 AM
VUT
Vanuatu Čas
UTC + 11
Thu 4:55 PM
WAKT
Wake Island čas
UTC + 12
Thu 5:55 PM
WAST
Západní Afrika Letní čas
UTC + 02
Thu 7:55 AM
WAT
Západní Afrika Čas
UTC + 01
Thu 6:55 AM
WEST
Západní evropský letní čas
UTC + 01
Thu 7:55 AM
WET
Západní evropský čas
UTC ± 00
Thu 7:55 AM
WIT
Západní indonéský čas
UTC + 07
Thu 2:55 PM
WST
Západní standardní čas
UTC + 08
YAKT
Jakutský čas
UTC + 09
Thu 2:55 PM
YEKT
Jekaterinburský čas
UTC + 05
Thu 10:55 AM